Budiškoji perspektyva į karą Ukrainoje

Klausimas: Esu rusas ir buvau giliai paveiktas mano šalies agresijos prieš Ukrainos žmones, kurie yra mums artimi. Jaučiu skausmą ir didelę užuojautą žmonėms, kurie dabar patiria karo siaubą. Ir vis dar nesugebu išlikti neutralus. Man atrodo, kad norėdamas tapti neutraliu, turiu nustoti jausti užuojautą. Juk jau pati užuojautos energija turi spalvą, ji nėra neutrali. Tad šiuo atžvilgiu turiu klausimą pakylėtiesiems mokytojams. Kaip gyvybės srautas, su pakankamu Kristaus Sąmonės lygiu, suvokia šią situaciją? Ar jis turi poziciją šio konflikto atžvilgiu? Ir kaip Budiškumo lygmenį pasiekęs gyvybės srautas mato šią situaciją? Ar jis jaučia užuojautą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Pirmiausia turite suvokti, kad esate įsikūnijime esantis žmogus, ir jums yra natūralu jaustis sutrikdytiems karo ir žmogiškų žiaurumų, jums yra natūralu jausti užuojautą kenčiantiems žmonėms. Neturėtumėte savęs kaltinti, kad šitai jaučiate.

Na ir dabar, žinoma, galite pakilti į aukštesnius Kristiškumo lygmenis, kuriuose patiriate pokytį. Tam tikrą Kristiškumo lygmenį pasiekęs asmuo suvokia, kaip mes daug kartų sakėme, kad Žemė iš esmės yra edukacinė institucija. Ir daugelis žmonių čia sugeba mokytis tik Skaudžių Smūgių Mokykloje. Ir jie mokosi tik tuomet, kai smūgiai tampa labai skaudūs. Tai reiškia, kad negalite sau leisti jausti įprastinės žmogiškos užuojautos, kadangi tuomet negalėsite išsaugoti neutralumo ir neprisirišimo, kuris yra Kristiškumo aspektas.

Budiškumas, žinoma, yra netgi dar aukštesnis neprisirišimo lygmuo. Tai nereiškia, kad Buda neturi užuojautos, tačiau tai nėra žmogiška užuojauta. Iš esmės galėtume sakyti, kad kai pasiekiate Kristiškumą ir Budiškumą, nevertinate dalykų iš dualistinės perspektyvos: tai teisinga ar klaidinga? Ar tai turėtų vykti, ar neturėtų vykti? Atsitraukiate atgal, pažvelgiate į tai neutraliai ir tariate: „Na, jeigu būtent tai žmonėms reikia pamatyti išreikšta, kad galėtų pakeisti savo sąmonę, nesikoncentruosiu sakyti, kas yra teisinga, o kas ne. Savo dėmesį sutelksiu į tai, kaip galėčiau padėti žmonėms, kurie to nori, pakeisti savo sąmonę.“ Visiems kitiems jūs niekuo iš tiesų negalite padėti, nes jie yra nepasiekiami iš jūsų sąmonės lygmens. Jie yra pasiekiami tik Skaudžių Smūgių Mokyklai.

Gali atrodyti, kad Kristiškumas ir Budiškumas panaikina užuojautą, tačiau jie tepanaikina žmogišką užuojautą ir jūs pakylate į aukštesnį lygmenį. Žinoma, būdami pakylėtuoju mokytoju nenorite matyti žmonių kenčiant. Tačiau jeigu esate su Žeme dirbantis pakylėtasis mokytojas, priimate, kad kančios niekur nedings, nei rytoj, nei kitą dieną. Turite priimti, kad kančios yra gyvenimo Žemėje, koks jis šiuo metu yra, dalis. Ir naudojatės kiekviena galimybe dirbti su žmonėmis, kurie gali padėti pakelti kolektyvinę sąmonę, kad ji pradėtų palikti būtinybę mokytis tik per kančias.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels