Dangus

Dvasios mokinių vaidmuo Rusijoje

Klausimas: Ką pakylėtųjų mokytojų mokiniai turėtų daryti Rusijoje, atsižvelgiant į tai, kad situacija šalyje vis blogėja, viskas vis labiau yra kontroliuojama, ir žmonėms darosi vis pavojingiau tiesiog gyventi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. konferencijoje Kazachstane.

Na, tai yra labai individualus klausimas. Turėtumėte pasistengti susiderinti su savo Dangiškuoju planu ir atrasti, kas tai yra jums individualiai. Kai kuriems gali būti teisinga palikti šalį, bent jau laikinai. Kitiems gali būti teisinga likti šalyje ir stengtis būti nepastebimais. Kai kuriems teisingiausia būtų įvairiais būdais protestuoti. Tačiau pasakysiu, kad daugumai dvasingų žmonių dalyvauti protestuose, būti suimties ir įmestiems į kalėjimą nėra jūsų Dangiškojo plano dalis, bent jau daugumai jūsų. Turite tai sužinoti individualiai ir neturėtumėte nuspręsti išoriniu protu, ką turėtumėte ar neturėtumėte daryti. Turite iš tiesų su tuo susiderinti.

Galėtume sakyti, kad dvasingiems žmonėms ši situacija yra didelė galimybė sustiprinti savo susiderinimą su savo aukštesniuoju aš, savo Kristaus AŠ, savo Dangiškuoju planu. Bendrai paėmus, žinoma, jeigu pasiliekate šalyje, eikite keliu, siekite kelti savo sąmonę, nes tai traukia aukštyn kolektyvinę sąmonę. Galite kalbėti invokacijas ir šaukinius ir, vėlgi, traukti aukštyn kolektyvinę sąmonę. Galite laikyti viziją, kad Rusija, dėka visos sumaišties, kuri įvyks, bus įstatyta į kelią, kuriuo eidama, kaip sakėme, galiausiai galės tapti civilizuota, demokratiška šalimi, turinčia aukštesnį žmogiškumo laipsnį nei demonstruoja šiuo metu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels