Dangus

ISIS ir Rusijos socialinė žiniasklaida

Klausimas: Rusijos socialinėje žiniasklaidoje yra daugybė informacijos apie ISIS, bet beveik nieko apie Šiaurės Korėją.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Na, mano mylimieji, socialinės žiniasklaidos negalima laikyti visiškai tiksliu naujienų gavimo būdu ar būdu sužinoti, kas iš tiesų yra svarbu, tačiau ja, žinoma, galima naudotis siekiant sužinoti, kas yra svarbu tam tikros šalies žmonėms. Tačiau kai kuriais atvejais įtaką tam gali daryti įprastinė žiniasklaida ar netgi valdžia, kuomet žmonės yra maitinami tam tikra informacija, sukuriant naratyvą, kad kažkas yra didesnė grėsmė nei yra iš tikrųjų. Matote tai vykstant visose pasaulio šalyse, kuomet visada egzistuoja tam tikra žiniasklaidos kanalų manipuliacija ir tendencija išpūsti tam tikrus dalykus.

Jeigu kalbėtume atvirai, Islamo Valstybės ir kitų islamo teroristinių grupuočių grėsmė buvo labai išpūsta nuo rugsėjo 11-osios įvykių. Jūs, žinoma, galite sakyti, kad Anglijoje ir Prancūzijoje bei kitose šalyse neseniai buvo įvykdyti išpuoliai, tad argi tai neįrodo, kad tai vis dar tebėra grėsmė. Na, taip, mano mylimieji, tai iš tiesų yra grėsmė, tačiau prisiminkite, ką Sen Žermenas kalbėjo šiame diktavime, apie tai kaip puolusios būtybės pasinaudojo tuo kaip pretekstu priversti demokratines vyriausybes suvaržyti savo piliečių teises. Tad jeigu kalbėtume atvirai, ISIS yra daug mažesnė grėsmė vakarų pasauliui nei arabų pasauliui, kaip galite tai matyti iš situacijos Sirijoje. Tai iš tiesų yra dalykas, kuomet užuot į jį kreipus dėmesį iš vakarų perspektyvos, kokia ISIS yra grėsmė vakarams, tai iš tiesų turėtų būti laikoma ženklu, kad islamo religija įžengė į susinaikinimo būseną, ir taip įvyko tiesiog dėl to, kad ji tapo uždara sistema. Ji liko uždara sistema pernelyg ilgai, su savo šariatu ir kitomis labai konservatyviomis, reakcinėmis islamo iniciatyvomis ir grupuotėmis. Visa tai dabar išaugo iki tokio lygmens, kad musulmonai žudo vienas kitą.

ISIS nužudė daug daugiau musulmonų nei ne musulmonų. Ir žmonėms Vakarų pasaulyje iš tiesų reikėtų koncentruotis į tai, kad šis suvokimas, reikia tikėtis, palaipsniui pereis į islamo šalis, ir žmonės taip pat pradės apie tai kalbėti, ir tai tuomet galės atvesti prie situacijos, kurioje atsiras suvokimas, kad visoms islamo šalims, visoms musulmoniškoms šalims reikia kritiškai pažvelgti į savo religiją ir pripažinti faktą, jog ji tiesiog yra atitrūkusi nuo laikų dvasios ir jai reikalingos drastiškos reformos. Jeigu šios reformos nebus padarytos, ir toliau matysite šias grupes, ekstremistines grupuotes, kuriose musulmonai žudys musulmonus, ir galėtume sakyti, kad taip vadinamas pilietinis karas Sirijoje tėra tik įžanga tam, kas gali pradėti vykti visame arabų pasaulyje, jeigu islamas nebus reformuotas ir netaps atviresnis, kad iš tiesų taptų suderinamas su tikra demokratija, su kuria islamas savo labiau fundamentalistinėje formoje šiuo metu tiesiog nėra suderinamas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels