Klausimas apie naują Ukrainos prezidentą

Klausimas: Ar naujasis Ukrainos prezidentas yra atviros durys pakylėtiesiems mokytojams? Ar jis yra remiamas pakylėtųjų mokytojų? Kaip galėtume efektyviai suteikti savo pagalbą Ukrainos prezidentui? Ir kokios dvasinės tarnystės pavidalu galėtume tai padaryti? Kokios yra Ukrainos perspektyvos išsaugoti savo vientisumą, savo valstybingumą, užbaigiant karą ir vystant ekonomiką?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Ukrainoje 2019 metais:

Kaip jau sakėme, mes naują prezidentą laikome žmogumi, turinčiu potencialą būti mums atviromis durimis, ir mes iš tiesų jį tam tikru laipsniu remiame. Tačiau norime, kad suprastumėte, jog pasakymas, kad kažką remiame, nereiškia, kad viskas, ką tas asmuo daro ar sako, ateina iš pakylėtųjų mokytojų, ar kad mes pritariame visiems jo daromiems dalykams. Rėmimas nereiškia, kad jis yra tarsi marionetė, už virvučių tampoma lėlė. Tai reiškia, kad jis turi tam tikrą gebėjimą susiderinti su mumis, nors nesuvokia, iš kur tai ateina, jis sąmoningai nesuvokia mūsų buvimo, tačiau turi intuicinius gebėjimus. Jis taip pat turi tą praktinio realizmo pojūtį, jausdamas, ko iš tiesų reikia, kad būtų galima judėti į priekį ir vesti šią šalį pirmyn.

Visų pirma, jums reikia suprasti, kaip taip pat sakėme savo diktavimuose, kad kelias į priekį Ukrainai eina per dialogą, o ne per konfrontaciją. Ir yra labai svarbu, kad visi žmonės Ukrainoje pasijustų išgirsti. Žinau, kad yra žmonių, kurių, tikėtina, nesugebėsite patenkinti, kadangi pagal jų apibrėžimą būti išgirstu reiškia, kad visi privalo daryti tai, ko jie nori. O jeigu visi nedaro tai, ko jie nori, jie tuomet nesijaučia išgirsti arba atstovaujami.

Jeigu pažvelgtumėte į prezidento situaciją, tokioje šalyje kaip Ukraina su visomis skirtingomis joje egzistuojančiomis grupėmis, argi jam būtų įmanoma pasiekti, kad visos šios grupės jaustųsi jo atstovaujamos? Ir atsakymas į tai yra ne, tai neįmanoma. Štai kodėl jam reikia mėginti gauti daugumos palaikymą siūlomiems pokyčiams. Tačiau, kas liečia situaciją Rytuose, kuri, žinoma, šiuo metu yra didžiausia problema, yra visiškai įmanoma, kad jis sugebės užmegzti su jais atvirą dialogą. Turite suprasti, kad yra žmonių Rytuose, kurie jaučia – ir nesakau, kad tai yra realybė – tačiau jie jaučia gavę daugiau supratimo ir pagarbos iš Putino nei iš savo pačių prezidento. Tai, žinoma, nėra realybė, kadangi kiek gi jie bendravo su Putinu ir iš kur jie gali žinoti, kaip jis iš tiesų į juos žiūri? Kaip sakėme, jie tėra šachmatų figūros jo žaidime. Ir vis dėlto, priežastis, dėl kurios jie taip jaučiasi, yra ta, kad negavo jokio supratimo ir dėmesio iš buvusio prezidento. Šis prezidentas turi potencialą užmegzti su jais dialogą, ir galite šiam tikslui išsakyti prašymus. Nesakau, kad šis dialogas bus sėkmingas, kadangi tie žmonės yra labai giliai nugrimzdę į sustabarėjusį mąstymą. Tad su jais, kaip ir su dešiniaisiais, gali būti sunku užmegzti ryšį ir padėti pasijusti išgirstais.

Ir vis dėlto, svarbu mėginti išspręsti situaciją diplomatinėmis priemonėmis, jog, kad ir kas benutiktų, būtų ieškoma diplomatinių būdų atnešti pokyčius, užuot kovojus iki skaudžios pabaigos, kaip kai kurie žmonės vakarinėje Ukrainos dalyje yra pasiruošę daryti, nors neturi nė menkiausio supratimo, ką iš tiesų reiškia skaudi pabaiga, ir kokia skaudi ji gali būti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels