Dangus

Klausimas apie Taras Ševčenko

Klausimas: Mielas Mokytojau Kuthumi, per čenelingą, perduodamą per Sergej Kanušeski iš Sankt Peterburgo, kuris tariamai priima diktavimus iš tavęs, tapo žinoma, kad poetas ir menininkas Taras Ševčenko, Ukrainos numylėtinis, buvo tavo, mokytojau Kuthumi, įsikūnijimas. Ar tai tiesa? Bet kokiu atveju, norėčiau išgirsti, kur dabar yra mūsų Ukrainos genijaus Taras Ševčenko siela.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Kuthumi per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Ukrainoje 2019 metais:

Ne, tai nėra tiesa. Poeto siela tiesiog perėjo į kitus įsikūnijimus. Turite suvokti, jog suprantame, kad daugelis šalių turi poreikį jausti turėjusios tam tikrus svarbius žmones savo istorijoje, tam tikrus didvyrius. Tačiau turite suprasti, kad, nors žmogus galėjo vaidinti svarbų vaidmenį tam tikru istoriniu momentu, tam tikroje šalyje, kai ši siela palieka įsikūnijimą, pati siela ir su ja dirbantys mokytojai žiūri, kaip geriausiai būtų galima padėti sielai judėti pirmyn savo kelyje link pakylėjimo. Tai reiškia, kad, jeigu siela yra pasiekusi aukštą sąmonės lygį, ji nesileis pritraukiama atgal į tą pačią šalį, jeigu jai yra svarbiau eiti kažkur kitur.

Tad idėja, jog viena kažkuri istorinė asmenybė be paliovos įsikūnija toje pačioje šalyje, nėra labai dažnai nutinkantis dalykas. Tai gali kai kuriuos nuvilti, tačiau realybė yra tokia, kad mes visada ieškome to, kas padėtų progresuoti tai individualiai sielai, ir kuo labiau artėjate prie savo pakylėjimo, tuo mažesnį, galėtume sakyti, lojalumą arba prisirišimą jaučiate vienai kažkuriai šaliai, aplinkai ar žmonių grupei. Ateina toks momentas, kuomet jums tiesiog reikia savęs paklausti: „Kokios man reikia patirties, kad galėčiau užsitarnauti savo pakylėjimą? Kur geriausiai galėčiau gauti šią patirtį?“ Ir tuomet judate pirmyn.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels