Konfliktas tarp Rusijos, Kinijos ir Jungtinių Valstijų
Klausimas: Prašau pakomentuoti konflikto tarp Rusijos, Kinijos ir Jungtinių Valstijų rimtumą – pavyzdžiui, pasaulinį konfliktą, valiutų karus ir dominavimą pasaulyje.
Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels konferencijoje Los Andžele 2015 metais:
Nėra jokio konflikto tarp Jungtinių Valstijų, Rusijos ir Kinijos. Konfliktas egzistuoja tarp tam tikrų demonų ir puolusių būtybių, besivaržančių dėl pasaulinio dominavimo ir besinaudojančių šiomis trimis šalimis savo valdžios žaidimuose, kuris iš esmės yra kontroliavimo žaidimas.
Svarbu suvokti, kad nėra jokio prigimtinio konflikto tarp šių trijų šalių žmonių. Žinoma, turite situaciją, kurioje ilgą laiką egzistavo konfliktas, Šaltasis Karas tarp Sovietų Sąjungos ir Jungtinių Valstijų. Po to turėjote laikotarpį, kai Jungtinės Valstijos demonstravo didžiausią dominavimą, o dabar turite situaciją, kurioje į viršų kyla Kinija, tapdama vis galingesne ekonomine ir politine jėga.
Akivaizdu, kad turi įvykti ir įvyks galios pokytis pasaulyje. Jungtinės Valstijos, per ateinančius dešimtmečius, praras įtaką. Rusija neįgis daug naujos įtakos, kai tuo tarpu Kinija ir Indija pasieks didesnį dominavimą, tiek ekonominį, tiek politinį. Tai įvyks dėl vienos paprastos priežasties: tose valstybėse yra įsikūniję daugiau žmonių nei Jungtinėse Valstijose ar Rusijoje.
Kaip jau anksčiau minėjome, mūsų tikslas yra atnešti 10 milijardų žmonių į fizinį įsikūnijimą. Mums dar šiek tiek trūksta iki šio tikslo, ir galite pažvelgti į šalis, kurios, dėl įvairių priežasčių, sumažino gimstamumą, ir todėl sielos neturi tiek daug galimybių įsikūnyti tose šalyse. Akivaizdu, kad, apribodama savo populiaciją, šalis apriboja ir savo įtaką pasaulinėje arenoje.
Puikiai žinau, kad galite sakyti, jog Kinija, su savo vieno vaiko politika, taip pat apribojo sielų skaičių, ir vis dėlto toje šalyje yra įsikūniję daugiau kaip milijardas sielų. Ir dar daugiau Indijoje bei visoje pietryčių Azijoje. Tad pamatysite įvyksiantį pokytį. Tai tiesiog neišvengiama, nes nėra tikėtina, kad Vakarų šalys padidins gimstamumą per ateinantį dešimtmetį.
Tad tuo noriu pasakyti, kad egzistuoja tam tikri, pavadinkime, logistiniai faktoriai planetos mastu, kurie yra palankesni Kinijai ir Indijai, ir kitoms pietryčių Azijos šalims. Vakarai nedaug ką tegali dėl to padaryti, ir iš tiesų nebūtų konstruktyvu veltis dėl to į karinį konfliktą. Rusija dėl to taip pat nedaug ką tegali padaryti. Rusija neįgis daugiau įtakos per ateinančius dešimtmečius. Ji praras įtaką. Vėlgi, viską čia tiesiog lemia žmonių skaičius.
Versta iš www.ascendedmasteranswers.com