Baltarusijos žmonių nacionalinis tapatumas

Klausimas: Ar baltarusiai turi savo savitą nacionalinį tapatumą, o gal jie priklauso kažkokiai didesnei grupei? Ir ar koks nors Pakylėtasis Mokytojas globoja Baltarusiją?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Igorio per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Ukrainoje 2019 metais:

Mano mylimieji, aš esu pakylėtasis mokytojas ir aš ne tai kad globoju Baltarusijos žmones, bet remiu juos, padėdamas jiems tiek, kiek pakylėtajam mokytojui yra įmanoma padėti žmonėms, kurie dar nėra prisiėmę atsakomybės už save. Aš prisiėmiau šią užduotį, kadangi taip pat esu su Rusijos žmonėmis dirbęs mokytojas, kurie turi tą pačią problemą – nenorą prisiimti atsakomybę.

Baltarusijos žmonės yra didesnės grupės dalis, kuriai taip pat priklauso rusai ir kai kurie, nors ir ne visi, Ukrainoje gyvenantys žmonės. Jie yra grupė, kuri kartais dar buvo vadinama Rusios žmonėmis arba rusais. Tačiau tai iš tiesų siekia daug tolimesnius laikus nei yra užfiksuota rašytinėje istorijoje. Todėl tai yra pernelyg sudėtinga tema, į kurią nenorime šiuo metu leistis, kadangi turėtume duoti daug ilgesnį mokymą, nei čia yra įmanoma. Tačiau dalykas tas, kad Baltarusijos žmonės taip pat turi savo grupinį, savo nacionalinį tapatumą, ne tik dėl to, kad ši šalis buvo įkurta po Sovietų Sąjungos subyrėjimo, bet netgi dar anksčiau. Tad jie iš tiesų nėra vienos didelės homogeniškos grupės dalis. Jie turi savo individualų tapatumą. Būtent dėl to jie šiuo metu turi savo šalį. Būtent dėl to jūs turite galimybę judėti pirmyn kaip viena šalis ir turite galimybę kažkada ateityje panaikinti šią šalį ir tapti kažko didesnio dalimi.

Mes jau anksčiau sakėme, kad tautinės valstybės tiesiog yra tam tikras Žemės evoliucijos etapas. Ir ateis toks laikas, kai nacionalinės valstybės pradės byrėti, kai kurios susilies, kai kurios pasidalins. Todėl atsiras daug didesnis lankstumas, ir žmonės, kurie jaus turintys kažką bendro, sugebės suformuoti didesnius regionus, kurie funkcionuos ne visai taip, kaip šiandien matote funkcionuojant nacionalines valstybes. Ir, tiesą sakant, kuo toliau judėsime į Sen Žermeno Aukso Amžių, tuo labiau tautinės valstybės pradės irti ir nykti, kol galiausiai nustos vaidinti svarbų vaidmenį. Pasaulio žemėlapis po 100 ar 200 metų nebeturės visų tų nacionalinių sienų, kurias jame matote šiandien.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels