Dangus

Politiniai pokyčiai Rusijoje

Klausimas: Ar greitai galės įvykti politinė krizė Rusijoje, kuri taip pat galėtų užbaigti karą? Ir kiek Rusijos visuomenė yra tam pasirengusi? Ar yra įmanomi kokie nors neramumai Rusijoje kaip šios krizės pasekmė?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. konferencijoje Kazachstane.

Na, neramumai yra įmanomi, nors nėra labai tikėtini, dėl tų priežasčių, kurias ką tik paaiškinau, tai yra, kad Rusijos žmonės jaučiasi įstrigę. Jie nemato, ką galėtų padaryti. Tai, žinoma, yra dėl to, kad Rusijos žmonės nenorėjo pasinaudoti galimybe, kurią turėjo po Sovietų Sąjungos žlugimo. Mes galime išvardinti priežastis, kodėl tai nutiko, tačiau sąlygų tai nepakeis. Deja, šiuo metu vienintelis realistiškas arba pats realistiškiausias scenarijus politiniams pokyčiams Rusijoje yra, kad egzistuoja tam tikras politinis elitas, kuris mato, kad nauda, kurią jie gavo laikydami Putiną valdžioje, dabar sumažėjo iki tokio lygmens, kad jiems būtų geriau, jeigu Putino nebebūtų valdžioje.

Egzistuoja galimybė, kad valdžios siekiantis elitas gali nuversti įsigalėjusį valdžios elitą. Deja, tai neatneš didelių pokyčių žmonėms, kadangi naujasis valdžios elitas norės išsaugoti tą pačią valdžią, kurią turi dabartinis valdžios elitas, tiktai jie patys norės būti sprendimų priiminėtojų pozicijoje. Deja, turės praeiti dar daug laiko, kol galės įvykti kažkokie realūs demokratiniai pokyčiai. Nėra neįmanoma, kad galėtų įvykti vadovybės pasikeitimas į tokią, kuri būtų labiau demokratiškai nusiteikusi, tačiau tam reikės laiko. Ir jeigu norite laikyti viziją dėl Rusijos, laikykite viziją, kad Rusija bus išvesta į kelią link tapimo demokratine šalimi, o tai taip pat reiškia, civilizuota šalimi, kurioje tokie sprendimai, kurie atvedė prie karo, nebebūtų įmanomi, ir visas šis elgesys, kurį matote Ukrainoje, su atakomis prieš civilinius taikinius, kankinimais, prievartavimais ir taip toliau, nebūtų įmanomas. Tačiau tai yra labiau ilgalaikė perspektyva, kadangi tam iš tiesų reikalingas pokytis kolektyvinėje sąmonėje link didesnės pagarbos kitų žmonių teisėms ir pasišventimui įveikti tokį brutalumą, kuris, deja, yra labai plačiai paplitęs Rusijos visuomenėje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels