Pranašystės apie Rusiją

Klausimas: Šis klausimas yra labai ilgas, nes dar turi ir priešistorę. Pamėginsiu perteikti tik patį klausimą. Čia yra klausiama apie Rusijos ateitį ir apie tai, kas buvo pasakyta pranašystėse. Tad klausimas yra toks: Ar Dannion Brinkley perduota pranašystė apie pakylėtuosius mokytojus vis dar tebegalioja? Šioje pranašystėje yra sakoma, kad mafija sugebės užgrobti valdžią Rusijoje, kad mafija taps Rusijos valdžia. Ar tiesa, kad Rusija pradės karą su Kinija, per kurį bus pralieta daug kraujo? Ir kas slypi už pakylėtųjų mokytojų gebėjimo perduoti tokias detalias vizualias pranašystes, ir ar pakylėtieji mokytojai gali laisvai keliauti laiku į praeitį ir į ateitį?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Galėjote pastebėti, kad perduodame vis mažiau pranašysčių per pateptus pasiuntinius, ir taip yra dėl to, kad dabar perduodame aukštesnio lygmens mokymą, kuriame daug labiau pabrėžiame laisvos valios svarbą, laisvos valios įtaką ir kolektyvinės sąmonės kėlimą. Na ir dabar, šios pranašystės, kurias paminėjai, iš tiesų nebuvo perduotos pakylėtųjų mokytojų. Tai tiesiog yra prielaida, kuri buvo padaryta, tačiau ši prielaida nėra teisinga.

Yra, žinoma, visiškai įmanoma, kad kai kuriose pasaulio šalyse gali atsirasti nusikaltėlių sindikatai, kurie galiausiai gali tapti tokie galingi, jog gali įgyti nemažą įtaką valdžiai per korupciją, šantažą ir įvairiais kitais spaudimo būdais. Tikimybė, kad Rusijos mafija sugebėtų perimti šalies ir jos valdžios kontrolę yra ganėtinai menka, ta prasme, kad jeigu mafija perimtų valdžią, tai negalėtų būti nuslėpta. Ir tuomet mafijai tektų susidurti su tais pačiais iššūkiais, su kuriais susiduria kiekviena valdžia, tai yra, kad jeigu staiga pradėsite valdyti šalį ir išnaudodami žmones peržengsite tam tikrą ribą, tik patys sau pakenksite. Tačiau tikimybė, kad tai įvyks, yra labai menka, tad jums iš tiesų nėra būtina išsakyti dėl to prašymus.

Kas liečia karą su Kinija, tai, vėlgi, yra labai labai menka tikimybė. Tai yra nereikšminga tikimybė dėl įvairių priežasčių, kurių neketinu dabar čia aptarti, nes tai yra ganėtinai sudėtinga, tačiau tai nėra dalykas, dėl kurio pakylėtųjų mokytojų mokiniams reikėtų nerimauti.

Kas liečia Rusijos ateitį, na tai mes jums jau daug kartų sakėme, kad negalime laisvai nukeliauti į ateitį ir pamatyti, kas garantuotai įvyks. Viskas priklauso nuo laisvos valios. Priežastis, dėl kurios pranešiau, kad trys šiais metais vyksiančios konferencijos yra labai svarbios, yra ta, kaip paaiškinau Olandijoje, kad egzistuoja tam tikros situacijos, kuomet šalis ar netgi šalių grupė gali būti priėjusi kritinę sankryžą, tam tikrą lūžio tašką, kuriame egzistuoja potencialas šaliai nugrimzti į žemyn traukiantį sūkurį arba pereiti į aukštyn kylančią spiralę, ir skirtumas tarp to, ar ji pasirinks aukštyn ar žemyn vedantį kelią, yra labai nedidelis, ir būtent dėl to net ir ganėtinai nedidelis pakylėtųjų mokytojų mokinių skaičius gali padaryti pozityvų poveikį, nusverdamas svarstykles į pozityvios spiralės pusę. Ir, žinoma, kaip galime nuspėti, kiek žmonių pasirinks priimti pakylėtųjų mokytojų mokymus ir išsakys prašymus dėl ateities?

Tad tai, ką jums perdavėme šioje konferencijoje ir netgi ankstesnėse konferencijose, yra daug pozityvesnis požiūris į Rusijos ateitį už visas šias nykias pranašystes, ir iš tiesų, jums judant vis toliau į aukso amžių, visos šios labai grėsmingos pranašystės, kurios buvo perduotos iš įvairių šaltinių, vis labiau praras savo svarbą, nes tos iš jų, kurios turėjo kažkokį pagrįstumą, kai buvo perduotos (ir tokių pranašysčių buvo ganėtinai menkas procentas), nustos savo svarbos dėl kylančios kolektyvinės sąmonės.

Tad jūsų, pakylėtųjų mokytojų mokinių, neskatiname koncentruotis į šias labai rūsčias pranašystes, kurias galite rasti apie daugelį šalių visame internete, nes vienintelis jų tikslas yra išlaikyti jus įstrigusius baimės sąmonėje; ir suvokiate, ką sakė Sen Žermenas, kad jeigu jūs, kurie esate pakylėtųjų mokytojų mokiniai, nesugebėsite išsilaisvinti iš baimės, tuomet kaip tai galės padaryti visa likusi jūsų šalies populiacija?

Iš tiesų negalite tikėti, kad kitą savaitę ateis pasaulio pabaiga nebūdami baimės sąmonėje, ir todėl, bendrai kalbant, venkite savo dėmesį koncentruoti į šias labai rūsčias pranašystes. Iš tiesų priimkite galimybę gyventi ne baime grįstame pasaulyje, nes, kaip jau anksčiau sakėme, nebus jokios pasaulio pabaigos. Gali dar įvykti tam tikrų krestelėjimų kelyje, kaip mes juos pavadinome, tačiau progresas kelyje link aukso amžiaus tęsis ir toliau.

Kaip buvo pasakyta apie jūsų dangiškąjį planą, šalies ateitis nėra iškalta akmenyje. Tai yra interaktyvus procesas, kuriame tam tikrais laiko momentais gali egzistuoti tam tikri potencialai, kas gali įvykti ateityje, tačiau, jeigu žmonės ryšis pakeisti savo sąmonę, atsiras kiti scenarijai, ir šaliai pradėjus judėti tam tikra kryptimi, anksčiau egzistavę potencialai atkris ir jų vieton atsiras nauji potencialai. Būtent dėl to gali būti įmanomas potencialas įvykti tam tikram katastrofiškam įvykiui, tačiau net ir nedidelis pokytis kolektyvinėje šalies sąmonėje gali ją nuvesti kita kryptimi, vis toliau paliekant šio įvykio įvykimo galimybę ir artėjant prie pozityvesnių įvykių.

Tad, vėlgi, jums, kurie esate pakylėtųjų mokytojų mokiniai, reikia susitelkti į savo sąmonės kėlimo aukštyn potencialą, nes šitaip galėsite patraukti visą kolektyvinę sąmonę, atitraukdami ją nuo visų tų rūsčių pranašysčių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels