Prorusiškų šalių koalicija

Klausimas: Žinome, kad skirtingos puolusių būtybių frakcijos dažnai tarpusavyje konfliktuoja. Tačiau pastaruoju metu matome, kad po to, kai Rusija užpuolė Ukrainą, susikūrė didelė puolusių būtybių koalicija visose plotmėse, ir jos buriasi aplink Rusiją ir jos kovą prieš demokratines šalis. Kai kurios šalys, tokios kaip Baltarusija, Iranas ir Šiaurės Korėja teikia tiesioginę karinę pagalbą Rusijai. O taip pat yra kitų Azijos šalių, pradedant Turkija ir baigiant Kinija, kurios padeda Rusijai apeiti sankcijas, uždėtas Vakarų šalių. Ir galiausiai yra šalių, tokių kaip Serbija, Vengrija ir Slovakija, kurios teikia politinę paramą Rusijai. Be to, yra nemažai prorusiškų lobistų JAV kongrese, kurie trukdo teikti karinę pagalbą Ukrainai. Prašau tai pakomentuoti.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Na, tiesiog yra taip, kaip jau anksčiau sakėme, kad mes judame gilyn į aukso amžių. Ir puolusios būtybės žino, kad negali to sustabdyti. Tačiau jos mėgina dirbti su įvairiausiais žmonėmis, su kuriais gali dirbti ir prie kurių sąmonės jos turi priėjimą, siekdamos sukurti kiek įmanoma daugiau sumaišties ir chaoso.

Tai taip pat yra pasekmė fakto, jog kadangi Žemę traukia aukštyn visa likusi visata, žmonės, kurie yra išsibalansavę, turi išreikšti savo disbalansą vis ekstremalesniais būdais, kad tai taptų akivaizdžiau jiems patiems ir kitiems.

Jūs tiesiog matote šią poliarizaciją, kaip anksčiau apie tai kalbėjome, kuomet pasaulis akivaizdžiai juda ta linkme, kai vis daugiau ir daugiau valstybių taps demokratijomis. Puolusioms būtybėms, žinoma, nepatinka demokratija, ir joms būtų daug labiau patikę, jeigu jos būtų galėjusios sustabdyti demokratijų atsiradimą. Jos dabar naudojasi visais žmonėmis, kuriais gali, visomis šalimis, kuriose turi įtakos, desperatiškai siekdamos sulėtinti šį judėjimą link demokratijos. Ir Putinas ir jo vyriausybė, bei daugelis Rusijos žmonių leido, kad jų protai būtų užvaldyti šių jėgų. Xi Jinpingas ir daugelis Kinijos vyriausybės narių padarė tą patį. Taip pat ir Šiaurės Korėja, ir iš tiesų yra stebėtina, kai apie tai pagalvojate, tačiau kai kurie žmonės respublikonų partijoje Jungtinėse Valstijose taip pat įsiliejo į šias prieš demokratiją nukreiptas pastangas.

Tai, žinoma, iš dalies nutiko dėl to, kai kai kurie žmonės respublikonų partijoje ateina iš fundamentalistų evangelikų krikščionių, kurie turi šį požiūrį, jog Amerika turėtų būti krikščioniška šalis. Bet matote, jeigu Amerika taptų krikščioniška šalimi, ji negalėtų likti demokratija, bent jau ne grynajame savo pavidale. Štai kodėl matote, kad islamiškose šalyse, kuriose veikia Šarijos įstatymas, nėra tikros demokratijos, kadangi jos yra religinės diktatūros, kuriose žmonės gali balsuoti už politinius atstovus, tačiau jie negali nuversti religinės valdžios atstovų. Ir būtent tai kai kurie šie krikščionių nacionalistai nori matyti Jungtinėse Valstijose. Ir būtent dėl to, bent jau kai kurie iš jų, nusprendė palaikyti Donaldą Trampą, nes mano, kad jis eina ta pačia kryptimi. Trampas, tiesą sakant, neina ta pačia kryptimi, nes jam nerūpi krikščionybė ar krikščioniškasis nacionalizmas. Jam terūpi jis pats ir jo kuriamas savivaizdis, jo prekinis ženklas. Tačiau kol kas krikščionių nacionalistai nesugebėjo to pamatyti. Nors vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda tai matyti.

Tad štai kas tiesiog vyksta pasaulyje. Jūs matote šitą, kaip paaiškinome ankstesnėje konferencijoje, kurioje koncentravomės į demokratiją, šį mėginimą sulėtinti evoliucionavimą link demokratinio pasaulio. Ir mes matome, kad šios jėgos pasiekia vis didesnius kraštutinumus, jos jaučia vis didesnę desperaciją, nes iš tiesų, kai atsitraukiate ir pažvelgiate į Rusijos karą Ukrainoje, matote vis didesnę desperaciją. Desperacija prasidėjo nuo pat pradžių, po pirmųjų trijų dienų, kai jie suvokė, jog Ukraina priešinsis, tačiau ši desperacija vis labiau auga. Ir jūs tai matote iš to, kaip jie elgiasi su savo pačių kareiviais, kaip jie puola civilinius taikinius, civilinę infrastruktūrą, ir kaip jų brutalumas, net ir prieš savo pačių kareivius, tik didėja.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels