Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos federacija – ar tai realistiškas scenarijus?

Klausimas: Rusija, Ukraina ir Baltarusija turi daug bendro savo istorijoje, kultūroje ir kalboje. Nepaisant visų egzistuojančių susiskaldymų, ar šios šalys turi potencialą susivienyti vienoje erdvėje be centralizuotos valdžios?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Ukrainoje 2019 metais:

Nesakysiu, kad tam nėra potencialo, tačiau potencialas yra labai mažas. Todėl kad, norint, jog tai įvyktų, ir čia kalbu apie situaciją, kurioje šios trys šalys susivienytų, kartu išsaugodamos tam tikrą nepriklausomumą, tai turėtų būti panašu į federaciją, panašią į Jungtines Valstijas, kuomet Baltarusija ir Ukraina turėtų tam tikrą nepriklausomumą nuo Rusijos, ar bent jau tam tikrą savivaldos laisvę. Tačiau, kad tai galėtų įvykti, Rusija taip pat turėtų būti padalinta į regionus, į respublikas, kurios taip pat turėtų didesnį autonomijos laipsnį. Tai yra įmanoma, bet tai negalės įvykti tol, kol valdys dabartinis prezidentas. Reikalingi ganėtinai dideli pokyčiai, kad tai galėtų įvykti.

Tačiau klausimas yra toks: ar žmonės nori, kad tai įvyktų? Kaip aš tai matau iš Pakylėtosios Karalijos, yra daug labiau tikėtina, kad Ukrainos žmonės norės išsaugoti savo šalies nepriklausomybę, kad ir kokią formą ji galiausiai įgautų. Tikrai yra daug žmonių vakarinėje Ukrainos dalyje, kurie iš tiesų norėtų turėti atviresnę, didesnę autonomiją turinčią šalį, kuri nebūtinai būtų panaši į vakarų šalis ar taptų Vakarų bloko dalimi, tačiau ji iš tiesų būtų atvira Vakarų įtakai. Vėlgi, nėra tikėtina, kad Rusija tai leistų, jeigu ji taptų jai priklausančios federacijos dalimi. Žinau, kad galite sakyti, jog Rusija ir šiandien yra federacija, tačiau yra daug regionų, kurie nejaučia turintys autonomiją nuo Maskvos. Ir, žinoma, kas gi dabartiniame valdžios aparate elgiasi taip, lyg Rusija būtų nepriklausomų valstijų federacija, kur matote pagarbą nepriklausomybei ir autonomijai?

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels