Tarptautinės sankcijos prieš Rusiją

Klausimas: Išsivysčiusios pasaulio šalys naudoja sankcijų politiką, norėdamos užkirsti kelią neteisėtiems Rusijos veiksmams. Ar tai turi kažkokį poveikį Rusijos žmonių kolektyvinės sąmonės augimui?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, sankcijos iš tiesų nėra naudojamos Rusijos agresyviems veiksmams sustabdyti, kadangi jos nesustabdo Rusijos agresyvių veiksmų. Tačiau susiejant tai su ankstesniu klausimu, kur buvo pasakyta, kad daugelis šalių jaučia negalinčios pasitikėti Rusija, taip yra dėl to, kad jos daug kartų matė Rusiją griebiantis agresyvių veiksmų.

Tikiuosi, suvokiate, kad Sovietų Sąjungos sukūrimas buvo didžiulės agresijos veiksmas iš Rusijos pusės prieš kitas šalis, ir todėl kitos šalys jaučia, kad Rusija nesugebės savęs sustabdyti. Rusija toliau darys tai, ką daro, darydamasi vis agresyvesnė, nebent jos užbrėš ribą ir pasakys: „Jeigu peržengsi šią ribą, mes tave nubausime.“

Galėtume tai palyginti su vaiku, neklaužada vaiku, kuris nori dėmesio ir visaip išsidirbinėja, kol tėvai nepasako, kad gana. Ir, deja, Rusija didele dalimi elgiasi kaip šis neklaužada vaikas, nepajėgiantis savęs sustabdyti.

Tad dauguma šalių pasaulyje iš tiesų norėtų, kad šio scenarijaus nebūtų, kadangi, kaip sakiau, jeigu Rusija būtų galima pasitikėti ir ji žaistų pagal tas pačias taisykles kaip ir kiti, tuomet šios šalys nenaudotų sankcijų. Jos verčiau to nedarytų. Jos labiau norėtų elgtis su Rusija kaip su brandžia šiuolaikiška šalimi, su kuria galima bendradarbiauti, nes galite tikėti, kad ji laikysis savo prisiimtų įsipareigojimų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels