Bendruomenės Aukso Amžiuje

Klausimas: Ar galėtų Sen Žermenas pakomentuoti bendruomenių temą? Kaip jos atrodys? Ar mes vis dar tebeturėsime didelius miestus, o gal žmonės gyvens mažesnėse bendruomenėse?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Tai, žinoma, yra labai plati tema. Bendruomenių amžiuje, kaip dar buvo vadinamas Vandenio Amžius, atsiras tiek įvairiausių bendruomenių, kad jums šiandien yra sunku net įsivaizduoti. Kas liečia didelių miestų klausimą, egzistuos tam tikri didesni miestai ir jie, daugeliu atvejų, bus dedikuoti, pavyzdžiui, švietimui ar netgi specifinei švietimo rūšiai. Kai kurie miestai bus pašvęsti dvasiniam švietimui, o kiti bus labiau dedikuoti pasaulietinio švietimo rūšims. Kiti miestai bus labiau verslo centrai, tačiau mums judant toliau į Aukso Amžių, atsiras naujos transporto technologijos formos, dėl kurių žmonėms taps daug lengviau keliauti.

Tai reiškia, kad atsiras tendencija žmonėms labiau išsisklaidyti – palikti didelius miestus su visomis jų keliamomis problemomis ir persikelti į mažesnes bendruomenes, kuriose būtų įmanomas tampresnis žmogiškas bendravimas. Jūs taip pat pamatysite bendruomeniškus, bendruomenėms priklausančius namus, į kuriuos žmonės rinksis dėl specifinio tikslo, nes turės bendrus interesus. Pavyzdžiui, šiandien matote, kad žmonės, kurie turi tam tikrą dvasinį mokymą, kuriuo jie seka, susiburs drauge ir jiems bus lengviau vykti į savo darbo vietas.

Verslai taip pat taps labiau išsibarstę, ir užuot turėję tas didžiules gamyklas, kurias šiandien matote, jie transformuosis į daug mažesnius vienetus. Kitaip tariant, tendencija bus trauktis nuo centralizacijos, kuriančius vis didesnius vienetus, kurie praranda bet kokią žmogiškumo skalę. Žmonės pereis į mažesnius vienetus, kuriuose žmonės bus labiau vertinami ir žmonės jausis labiau namų aplinkoje, jie jaus stipresnį tarpusavio ryšį. Jie vienas kitą geriau pažinos, ir matysite dar daug kitų pozityvių dalykų, kurie atsiras žmonėms gyvenant artimesnėse grupelėse, užuot gyvenus milžiniškose, beveidėse aplinkose, į kurias yra pavirtę didieji miestai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels