Didysis Žemės lydomasis katilas

Klausimas: Pakylėtieji mokytojai sakė, kad žydai ir arabai Vidurio Rytuose nėra pirminiai Žemės gyventojai. Tad kurios žmonių grupės Žemėje priklauso pirminėms rasėms?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Nėra visai teisinga sakyti, kad visi žydai ir arabai nėra pirminiai gyventojai. Mes sakėme, kad daugelis žmonių, kurie jau ilgą laiką įsikūnija Vidurio Rytuose, priklauso mūsų taip vadinamoms atsilikusioms evoliucijoms, kadangi jie nenori keistis.

Kai kurie iš jų atėjo iš planetos, vadinamos Maldeku, kurią jos gyventojai sunaikino, ir nuo to laiko jie nerodė jokio noro keisti savo sąmonės. Tačiau šias atsilikusias evoliucijas galite rasti ne tik Vidurio Rytuose, tenai tiesiog galite rasti didesnę jų koncentraciją nei kur nors kitur.

Na ir dabar, kas liečia pirminius Žemės gyventojus, negalite sakyti, kad tam tikri žmonės yra pirminiai gyventojai, kadangi jie yra pasklidę po visą planetą. Nėra nė vienos šalies, kurioje nerastumėte pirminių gyventojų.

Kitaip tariant, turėtumėte būti labai atsargūs ir suvokti, kad egzistuoja tam tikra dvasinė realybė, apibrėžianti, iš kur atėjo tam tikri gyvybės srautai, o tuomet taip pat egzistuoja per laiką žmonių sukurti padalijimai, tokie kaip, pavyzdžiui, rasė. Ir yra visiškai nepagrįsta ir nekonstruktyvu sakyti, kad tam tikra rasė yra atsilikusi evoliucija arba tam tikra rasė yra pirminiai gyventojai, arba tam tikra rasė yra tokia ir tokia, ir taip toliau.

Negalite paimti rasių, odos spalvos, nacionalinių sienų ir to lyginti, tad pirminius gyventojus galite atrasti visoje planetoje. Jeigu šiandien į tai pažvelgtumėte, galėtume sakyti, kad kai kurie iš čiabuvių žmonių, gyvenančių įvairiose pasaulio dalyse, gyvenančių artimesniame ryšyje su gamta ar su žeme, dauguma šių žmonių yra pirminiai gyventojai.

Tačiau net ir tarp jų galite rasti brandesnių sielų, kurios prisiekė įsikūnyti tarp šių žmonių, kad padėtų jiems kelti savo sąmonę, tad tiesiog turite suprasti, jog Žemė yra didysis lydymo katilas, ir žmonės, skirtingos kilmės gyvybės srautai, yra taip stipriai susimaišę, kad nėra jokio išorinio sugrupavimo, pagal kurį būtų galima aiškiai pasakyti, kad tai atitinka vieną kažkurią konkrečią grupę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels