Dangus

Kaip pakeisti švietimo sistemą?

Klausimas: Šis klausimas būtų apie švietimo sistemą. Kaip galėtume padėti mokykloms įgyti galią įsiklausyti į vaikų poreikius? Ką reikia padaryti, kad žmonės pataisytų sistemą, nustodami kabintis į tai, ko nori valdžia ir ką mokyklos mano turinčios daryti, kad gautų lėšas savo mokyklai? Ir kaip būtų galima užkirsti kelią psichinių problemų vaikuose ir jaunuoliuose didesniam plitimui, kaip jau buvo minėta?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Tai yra sudėtingas klausimas, nes tam iš tiesų yra reikalingi pokyčiai daugelyje visuomenės lygmenų, kaip apie tai kalbėjome šioje konferencijoje. Yra būtina palikti materialistinę paradigmą, kad galėtumėte iš tiesų pakeisti švietimo sistemą.

Tai yra tikra tiesa, kad vienas iš potencialių kelių būtų susitelkti į psichines ligas. Yra šalių, kuriose psichinės sveikatos specialistai pradėjo pastebėti, kad net ir vaikai turi vis daugiau ir daugiau psichinių problemų vis jaunesniame amžiuje. Todėl būtų galima pateikti argumentą, jog mokyklų sistema turi atsakomybę padėti šiems vaikams kažką sužinoti apie psichologiją, suprasti, kaip veikia psichologija, kad vaikai galėtų įgyti gebėjimą sau padėti, užuot leidus jų problemoms pasidaryti tokioms gilioms, kad jie taptų našta sistemai ir visai visuomenei. Tad tai galėtų tapti argumentu, kuris galėtų būti naudojamas.

Kiek tai galėtų būti sėkminga? Na, tai priklauso nuo daugelio dalykų, tačiau, kaip ir visada, kalba pinigai. Tad jeigu galėtumėte parodyti, kad visuomenė galėtų sutaupyti padėdama vaikams ankstyvame amžiuje, idant jie netaptų našta sistemai vyresniame amžiuje, tuomet tai galėtų padaryti poveikį – bent jau kai kuriose šalyse.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels