Dangus

Kodėl tiesiog negalime koncentruotis į save?

Klausimas: Kodėl mums svarbu žinoti apie politinę sistemą ir ekonomiką, jeigu visas mūsų dėmesys iš tiesų turėtų būti skiriamas savistabai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Kaip jau vakar buvo pasakyta, mano mylimieji, ėjimas keliu didele dalimi yra procesas, per kurį renkatės, į ką sutelksite savo dėmesį. Net kai esate pakylėtųjų mokytojų mokinys, tai nereiškia, kad turite kreipti dėmesį į viską, ką mes sakome. Kai kurie iš jūsų galite būti tokiame savo gyvenimo etape, kad jums yra svarbiau koncentruotis į save, į savo psichologiją ir koncentruotis vidun. Ir tuomet turėtumėte daryti tai, ką jaučiate jums esant svarbiausia.

O tuomet kiti yra pasiekę lygmenį, kuriame iš tiesų nebegalėsite toliau augti, koncentruodamiesi vien į save, nes jums reikia pradėti išreikšti savo Kristiškumą. Kristiškumo išreiškimas reiškia, kad turite kažkam padėti, kažkam tarnauti, dirbti su kažkuo, kas peržengia jūsų asmeninių interesų ribas. Ir tuomet galite pakilti aukščiau ir įvairiais būdais galite padėti žmonėms asmeniniame lygmenyje.

Taip pat ateina toks momentas, kai norite išreikšti savo Kristiškumą darydami kažką dėl savo šalies ar pasaulio keitimo. Ir tuomet pradedate išsakyti prašymus dėl šio tikslo, ir kuo daugiau žinote kažkokiu klausimu, tuo, žinoma, tikslesni gali būti jūsų išsakomi prašymai.

O taip pat tiesiog ir dėl savo pačių smalsumo norėsite žinoti, kaip veikia pasaulis, nes būsite pasiekę tašką, kuriame suvoksite, kad dauguma žmonių Žemėje kuriasi savo nuomones, remdamiesi labai paviršutiniškomis žiniomis apie situaciją. Augdami link Kristiškumo nebenorite pasikliauti šiomis paviršutiniškomis nuomonėmis, tad norite studijuoti politinę sistemą arba ekonomiką, kad galėtumėte susidaryti labiau informuotą nuomonę.

Netgi galite pasiekti tašką, kuriame iš tiesų nebesikurtumėte nuomonių, bet tiesiog studijuotumėte kažkokį klausimą, siekdami supratimo, bet nebūtinai susikurdami tai, kas įprastai yra vadinama nuomone. Tiesiog suvoktumėte sistemos veikimo principus.

Jeigu jaučiate, kad jums yra svarbu koncentruotis į savo asmeninį augimą, tuomet iš tiesų į jį ir koncentruokitės. O tuomet, kai pasieksite tašką, kuriame pajusite troškimą tarnauti kažkokiam aukštesniam tikslui, didesniam tikslui, tuomet galėsite pradėti išsakyti prašymus dėl politinės sistemos.

Mes, žinoma, susiduriame su tam tikra dilema, kadangi neturime labai daug mokinių, ir kuo daugiau žmonių išsako prašymus, tuo didesnį poveikį turi šie prašymai. Mes visada esame dėkingi, kai žmonės išsako prašymus, ir iš tiesų, net jeigu jūsų intencija yra dirbti su savimi, nėra taip sunku kartkartėmis atrasti laiko invokacijai, kuri būtų skirta labiau planetinėms problemoms spręsti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels