Kolektyvinė sąmonė už korona viruso krizės

Klausimas: Prašau pakomentuoti korona viruso krizę sukėlusios kolektyvinės sąmonės ypatybes, o taip pat šios krizės sukeltą ekonominę krizę bei laisvių praradimą.

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Tai yra sudėtinga tema, kadangi čia dalyvauja daugiau nei vienas kolektyvinės sąmonės aspektas.

Mes jau anksčiau perdavėme tam tikrus komentarus apie tai, tačiau tai yra labai sudėtingas paveikslas. Iš esmės galėtume sakyti, kad Žemėje yra pernelyg daug žmonių, kurie nerodė noro paaugti į aukštesnį lygmenį. Jie turėjo galimybę paaugti į aukštesnį lygmenį, ir idealiame scenarijuje jau būtų paaugę į tą aukštesnį lygmenį. Tačiau jie nenorėjo to daryti. Jie laikėsi įsikibę savo dabartinio gyvenimo būvio, savo šalies ir savo sąmonės būvio.

Ir retkarčiais tai gali sukelti kataklizmą arba katastrofą, kurių žmonės daugiau nebegali ignoruoti. Tai yra taip rimta, kad jie negali to ignoruoti. Tai gali įvykti gamtos kataklizmų, karų ir užkrečiamų ligų pavidalu.

Tokia yra bendroji viso to priežastis. Ir jeigu pažvelgsite į pasaulį, pamatysite, kad tai, kaip šalys reagavo į šią situaciją, daug ką pasako apie tos šalies kolektyvinę sąmonę. Tai parodo, ko žmonės toje šalyje netranscendavo ir ką jiems reikia transcenduoti, kad galėtų pakilti į aukštesnį lygmenį.

Ir vienas iš dalykų, kuris tapo akivaizdus, yra, žinoma, šalies sveikatos priežiūros sistema, kiek ji yra aprūpinta, kad sugebėtų įveikti tokią krizę kaip ši. Ir tai jums rodo, kur yra būtina kažką patobulinti, ir kur daugelis šalių galėtų, ir idealiu atveju, jau turėjo būti tai patobulinusios. Galite pažvelgti į šalių reakciją, kaip jos tvarkėsi šią krizę uždarinėdamos savo šalį, ribodamos judėjimo laisvę ir kitus dalykus. Galite matyti, kaip tai buvo daroma, su kokiu požiūriu tai buvo daroma.

Taip pat galite pažvelgti, kaip kiti žmonės į tai reaguoja. Pavyzdžiui, galite matyti, kad Jungtinėse Valstijose buvo didelis populiacijos segmentas, kurie iš pradžių visiškai neigė viruso egzistavimą, krizės egzistavimą, neigė situacijos rimtumą. Matėte žmones, kurie atsisakė dėvėti kaukes, kai kurie atsisako skiepytis ir taip toliau. Tai jums taip pat rodo, kur šie žmonės yra sąmonėje, ypač kas liečia jų socialinį sąmoningumą. Ir jų pasiryžimą padėti kitiems, apsaugoti kitus ir padaryti savo darbo dalį, neskleidžiant šios ligos.

Taip pat galėtume sakyti, kad dalis to, kas turi įvykti, ir kas, idealiu atveju, jau turėjo įvykti pasaulyje, yra tai, kad atsirastų didesnis socialinis supratimas, jog dabar pasaulis yra susijęs labiau nei kada nors anksčiau. Ir tai, kas įvyksta vienoje šalyje, veikia tai, kas vyksta visur kitur. Tad turi atsirasti didesnis solidarumas ir labiau pasiturinčių šalių pasiryžimas padėti kitoms šalims.

Matote, kad tai, vėlgi, yra galimybė, kuomet galite matyti, kad kai kurios šalys vis dar kovoja su krize, bet nepaisant to yra pasiryžusios ištiesti pagalbos ranką šalims, kuriose krizė yra netgi dar didesnė. Ir būtent tai, žinoma, turėtų įvykti daug didesniu mastu, kuomet atsirastų stipresnis pajautimas, kad visi žmonės yra susiję, ir kad tam tikri dalykai veikia mus visus, ir mes visi turime būti sprendimo dalimi ir rūpintis ne vien savo žmonėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels