Dangus

Lyderystė aukso amžiuje

Klausimas: Kaip atrodys lyderystė Vandenio Amžiuje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, žinoma, tai yra daugiabriaunis atsakymas, tačiau trumpas atsakymas būtų, kad ji atrodys kaip tarnaujanti lyderystė. Ji bus paremta koncepcija, apie kurią kalbėjo Jėzus šiais žodžiais: „Tegul didžiausias tarp jūsų būna visų tarnas.“ Žinoma, Vandenio Amžiuje, mums vis toliau ir toliau į jį įžengiant, iš tiesų ateis etapas, kai pažangesnės visuomenės pradės pripažinti, jog egzistuoja tam tikros būtybės, kurios turi stiprų troškimą tapti lyderiais. Tačiau jos taip pat turi jūsų šiandien taip vadinamą narcisistinį asmenybės sutrikimą ir todėl neturi gebėjimo būti lyderiais. Jos gali turėti gebėjimą būti jėgą naudojančiais ir manipuliuojančiais lyderiais, tačiau jos neturi gebėjimo būti tokiais lyderiais, kokių jūs norite sąmoningesnėje visuomenėje.

Todėl, kad nenorite lyderių, kurie naudoja jėgą, norite žmonių, kurie tarnauja lyderiais, ir todėl įvyks pokytis, netgi ateis etapas, kai visuomenė pradės identifikuoti šiuos narcisistinį asmenybės sutrikimą turinčius žmones ir neleis jiems tapti lyderiais.

Ateis laikas, kai bus sukurtos specialios programos lyderiams mokyti visuose visuomenės lygmenyse, ir dalis šių programų bus tai, kad bus išvystytas metodas, kuriuo bus galima sąmoningai atsijoti tuos, kurie turi narcisistines tendencijas ir todėl negali tapti tarnaujančiais lyderiais. Žinoma, tarnaujančios lyderystės koncepcija yra sudėtinga ir turinti daug aspektų, tad neketinu išsamiau jos aptarti trumpame atsakyme. Galbūt kažkada ateityje plačiau tai pakomentuosiu, tačiau ne artimiausioje ateityje, kadangi tai yra sudėtingas klausimas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels