Panamos dokumentai

Klausimas: Ką mums galėtumėte pasakyti apie Panamos dokumentus? Kodėl tuose dokumentuose buvo paminėta tiek nedaug amerikiečių?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Aš įkvėpiau žmones perduoti informaciją, tačiau, žinoma, negaliu kontroliuoti, kas su ja yra daroma, jai patekus į žiniasklaidą. Ir čia, žinoma, vyksta tam tikras savų interesų tenkinimas.

Egzistuoja priežastis, kodėl juose buvo paminėta tiek nedaug JAV piliečių, ir taip yra dėl to, kad jiems nėra būtinybės slėpti savo pinigų už JAV ribų. Jie turi kitas priemones tai daryti pačios JAV viduje, tame tarpe ir per taip vadinamą Delavaro korporaciją. Egzistuoja mokesčių priedangos, kurios yra lengvai prieinamos kiekvienam gyvenančiam JAV. Tad kam eiti į Panamą, kai galite tai daryti namuose? Tai, žinoma, taip pat turi būti apnuoginta, ir tai turės kažkuriuo momentu būti sustabdyta, tačiau tai jau yra kitas klausimas.

Mes, žinoma, galime tik įkvėpti informacijos perdavimą. Negalime kontroliuoti, ką žmonės su ja daro. Negalime kontroliuoti, kaip į tai reaguoja visuomenė, ir netgi ar tai iš viso turės kokį nors rimtą poveikį ilgalaikėje perspektyvoje. Tai yra reikšmingas įvykis bent jau tuo, kad informacija buvo perduota, ir mes dabar per keletą pastarųjų metų matėme įvykstant keletą didelių informacijos nutekėjimų. Tai privertė valdžios elitą suvokti, kad galbūt artėja laikas, kai jiems nieko nebepavyks išlaikyti paslaptyje. Nors jie, žinoma, dar ilgą laiką mėgins saugoti savo paslaptis, tačiau kai kurie iš jų jau pradeda suvokti, kad jų dienos suskaičiuotos, kad dienos, kai jie galėjo paslapčia manipuliuoti visuomene, baigiasi.

Būtų labai vertinga, jeigu dvasingi žmonės taip pat tai suvoktų, išsakytų prašymus ir laikytųsi vizijos, kad niekas iš tiesų negalės likti paslėpta. Kaip sakė Jėzus: „Viskas, kas yra paslėpta, bus atskleista“. Tai yra besibaigiančio ciklo dalis, kuomet matote, kaip tie, kurie neplaukė kartu su ciklu, tie, kurie neišlaikė savo iniciacijų, tie, kurie mėgino pasinaudoti Žuvų amžiumi, jie yra šiame pereinamajame laikotarpyje. Jie turi būti apnuoginti, idant žmonės galėtų juos pamatyti ir tuomet galėtų transcenduoti tai, ko netranscendavo per praėjusius 2000 metų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels