Santykiai Aukso Amžiuje

Klausimas: Ar galėtų pakylėtieji mokytojai plačiau pakalbėti, kokie bus santykiai Aukso Amžiuje? Ar santuoka, kaip šiandien į ją yra žiūrima, turės kitokį vaidmenį?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Mano mylimieji, viskas pasikeis Aukso Amžiuje. Suvokimas palaipsniui kils ir tai, žinoma, pakeis santykių dinamiką. Atsiras vis didėjantis psichologijos supratimas ir žmonių gebėjimas bei galia keisti savo psichologiją, įveikti savo psichologines žaizdas. Kai vis daugiau žmonių pradės dirbti su savimi individualiai ir įveikti savo psichologines žaizdas, jie sugebės pasiekti daug aukštesnį santykių lygmenį nei turite šiandien, ir nebeliks tos dinamikos, kurią šiandien dažnai matote, kai varomoji santykių jėga yra žmonių žaizdos.

Santuoka, kaip tokia, savo dabartiniame pavidale išnyks. Bažnytinės santuokos darysis vis retesnės. Daugeliu atvejų vyks tam tikras santykių įregistravimas, tačiau tai nebus daroma tokiu formaliu būdu kaip yra daroma šiandien. Į tai labiau bus žiūrima kaip į dviejų žmonių sudaromą tarpusavio sutartį, kuria jie prisiima tam tikrus įsipareigojimus.

Pavyzdžiui, ateis toks momentas, bent jau kai kuriose visuomenėse Aukso Amžiuje, kai žinios apie reprodukciją ir įrankiai nėštumui išvengti bus tokie, jog nebeliks neplanuotų nėštumų. Todėl ateis momentas, kai visuomenė iš tiesų ims reikalauti, jog pora, norėdama gauti leidimą susilaukti vaiko, pirmiausia turės sudaryti tarpusavio sutartį ir prisiimti įsipareigojimus auginti vaiką bent iki tol, kol jam sueis aštuoniolika metų.

Žmonės, kurie sudarys šią sutartį, jeigu bus išsprendę savo psichologiją, sugebės įvykdyti šiuos įsipareigojimus. Jie, žinoma, galės turėti ir daugiau vaikų. Jie taip pat galės pasirinkti pratęsti šią sutartį ilgesniam laikui.

Tačiau į tai nebus žiūrima kaip į kažką, kas žmonėms buvo primesta Dievo ar bažnyčios ir kad jie pasižada prieš Dievą. Tiesiog bus taip, kad protingi ir sąmoningi žmonės, brandūs žmonės duos pažadą patys sau ir vienas kitam, ir būtent tai bus santuoka.

Įvairiose pasaulio dalyse tai gali būti įgyvendinama skirtingais būdais, tačiau atsiras supratimas, kad pora savo noru ir visiškai sąžiningai prisiima šį įsipareigojimą, tiek dėl savo pačių augimo, bet taip pat ir dėl to, kad dirbtų vienas su kitu tam tikro laiko tarpą, užuot bėgę nuo savo problemų – bet taip pat ir dėl vaikų, – nes pažada suteikti vaikams saugų ir užtikrintą startą gyvenime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels