Dangus

Kodėl skęsta pabėgėliai

Klausimas: Kodėl tiek daug pabėgėlių nuskęsta jūroje? Ar tai karma? Kodėl tai vyksta?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Puolusios būtybės visą laiką siekia sukurti neramumus ir chaosą. Jos pamėgino sukurti situaciją, iš kurios žmonės bėgtų apimti panikos. Tai reiškia, kad tai leidžia kitiems puolusioje sąmonėje esantiems žmonėms pasinaudoti tais, kurie nori pabėgti. Jie pastato šiuos laivus, kurie nėra saugūs, kurie yra prikraunami iki tokio lygio, kad nėra saugūs, ir būdami tokioje didžiulėje neviltyje žmonės tam neprieštarauja.

Tai tik vienas iš pavyzdžių, kuomet, kai puolusioms būtybėms pavyksta sukurti chaosą, visada yra šios pasekmės, kai žmonės tampa aukomis arba kenčia chaotiškose situacijose, kurių niekas negali sukontroliuoti ir kur niekas nesiima tinkamų atsargumo priemonių. Gi jūs, žinoma, turėtumėte atsisakyti lipti į nesaugią transporto priemonę ir turėtumėte (idealiu atveju) neleisti sau nugrimzti į tokią proto būseną, kurioje jaučiate tokią desperaciją, jog esate pasiruošę lipti į nesaugią transporto priemonę. Nesgi nuskęsdami tikrai nepagerinsite savo gyvenimo sąlygų.

Ir būtent to turėtumėte siekti, užuot siekę pabėgti. Bet matote, tai yra puolusių būtybių sąmokslo dalis. Jos nori įstumti žmones į desperatišką būseną, kurioje jie tiesiog norėtų pabėgti nuo kažko blogo, užuot įsivaizdavę, kaip galėtų viską pagerinti ten, kur jie yra. Ir tai yra dalykas, apie kurį mes jau kalbėjome. Tai yra psichologinis mechanizmas, kuriuo puolusios būtybės labai gerai sugeba pasinaudoti, kad įstumtų žmones į susijaudinimo būseną, kurioje jie nesinaudoja sveiku protu. Ar bent jau tuo, kas turėtų būti sveikas protas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels