COVID-19 vakcina – ne idealus, bet praktiškas sprendimas

Klausimas: Yra daug informacijos nepriklausomoje žiniasklaidoje, kurioje mokslininkai kritikuoja genetiškai sukurtas vakcinas kaip visiškai nesaugias žmogaus kūnui. Yra pranešama, kad išvysčius vakciną genetinės inžinerijos metodais, žmogaus kūnas praranda beveik visą imunitetą nuo kitų ligų. Kokia yra tikroji situacija?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Milijonai vakciną gavusių žmonių jau pademonstravo, kad kūnas nepraranda viso imuniteto kitoms ligoms. Kitu atveju, šie žmonės būtų pradėję mirti tokiais milžiniškais skaičiais, kad to nebūtų įmanoma ignoruoti, tad nėra visiškai teisinga tai sakyti.

Turite suprasti, kad vakcina, ar ji būtų nuo COVID-19 ar bet kurios kitos ligos, nėra idealus sprendimas. Mes jau anksčiau kalbėjome apie vakcinas ir sakėme, kad, vėlgi, egzistuoja tam tikros praktinės realijos. Ir, žinoma, kai pereisite į aukso amžių ir kai atsiras labiau dvasingumu grįsta medicina, vakcinos taps nebereikalingos.

Tačiau buvo toks laiko tarpas, kai dėl sąmonės lygio, dėl mokslo pažangos ar šios pažangos stygiaus, vakcinos buvo praktinė būtinybė, sukurta užkirsti kelią šioms labai užkrečiamoms ligoms.

Akivaizdu, kad vakcina iš tiesų paveikia kūną. Jeigu ji neveiktų kūno, nepadėtų apsaugoti kūno nuo ligos. Visi dirbtiniai dalykai, kuriais yra veikiamas kūnas, gali turėti pašalinių poveikių – kai kuriems žmonėms jie gali būti rimtesni negu kitiems, tad nėra nieko, kas būtų visiškai idealu.

Tačiau, vėlgi, turite pažvelgti į praktinę realybę. Turite pažvelgti į žmonių skaičių, kurie mirė nuo COVID-19 ir į žmonių skaičių, kurie išgyveno, bet patyrė ilgai jaučiamus pašalinius padarinius. Tiesiog turėtumėte pažvelgti į šią kažkiek abejotiną aukštesnio gėrio koncepciją. Ar žmonių skiepijimo nauda yra didesnė nei tai, ką gautumėte, jeigu nesiskiepytumėte ir tiesiog leistumėte šiai labai užkrečiamai ligai nevaržomai siautėti?

Ir net ir individualiame lygmenyje, išskyrus tuos krešulius kraujyje, kurie buvo nustatyti, sakyčiau, kad daugumai žmonių (ir, vėlgi, gali egzistuoti individualūs skirtumai), daugumai žmonių skiepų poveikis bus daug mažesnis nei ilgalaikiai padariniai, kuriuos jie turėtų kentėti pasigavę ligą.

Tad bendrai paėmus, rekomenduočiau žmonėms pasiskiepyti. Tačiau, žinoma, nėra jokių garantijų. Todėl galite su tuo susiderinti individualiai. Jeigu jaučiate stiprų, intuityvų impulsą nesiskiepyti, arba nesiskiepyti tam tikros rūšies vakcina, tuomet klausykite savo vidinio impulso. Tačiau nebent pajaustumėte stiprų intuityvų impulsą to nedaryti, vakcinos nauda nusvers padarinius, kuriuos jums gali tekti kęsti pasigavus ligą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels