Dangus

Parkinsono liga

Klausimas: Mano klausimas būtų apie Parkinsono ligą. Šis sindromas pasireiškia tuomet, kai prasideda smegenyse esančio dopamino degeneracija ir žmonės ima nevalingai judėti ir drebėti, kol galiausiai nebegali pajudėti. Ir per penkerius arba dešimt metų žmogus yra visiškai suparalyžiuojamas, Tad norėčiau paklausti: ar yra kažkokia sąmonės būsena, kuri stiprina šią tendenciją? Ir ar atsiras kažkoks gydymas arba vaistai šiems žmonėms? Nes dabar šiai ligai nėra jokio patenkinamo gydymo. Ar šią ligą vaikai paveldi iš tėvų? O taip pat, kokia yra dvasinė šios ligos priežastis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Daug kas iš to, ką pasakiau atsakydama į ankstesnį klausimą apie antinksčių sindromą, galioja ir šiai Parkinsono ligai ir tam tikroms kitoms ligoms, kurios yra laikomos degeneracinėmis ligomis. Ją sukelia reakcija aukštesniuose kūnuose, kurios priežastis yra kažkoks pasipriešinimas arba kažkokia trauma, kuri tuomet paleidžia tam tikras chemines medžiagas, priverčiančias nervų sistemą atsidurti pernelyg didelio streso būsenoje, kurioje ji negali normaliai funkcionuoti.

Žmogus nesugeba nusiraminti, ir būtent dėl to išsivysto ši fazė, kurioje žmonės ima nekontroliuojamai drebėti. Tačiau galiausiai šis drebėjimas gali pasidaryti toks greitas, kad kūnas nebesugeba fiziškai taip greitai drebėti, šitaip pereidamas į paralyžiaus būseną.

Dvasinis vaistas čia, vėlgi, būtų pamąstyti apie tai, ar jūs, būdami avataru, nejaučiate kažkokio pasipriešinimo čionai būti. Žinoma, šia liga taip pat yra sergančių žmonių, kurie nėra avatarai, ir jie ja serga dėl to, kad patyrė kažkokią didelę traumą ankstesniuose gyvenimuose. Jie potencialiai galėtų, kol liga dar netapo pernelyg sunki, ieškoti gydymo šiai ligai. Šiuo metu, žinoma, visuomenė neduoda tokio gydymo, ir dauguma žmonių, kurie neina dvasiniu keliu, nebūtų atviri šiam gydymui.

Nėra taip, kad ši liga būtų paveldima fiziniu būdu. Gali būti atvejų, kuomet, jeigu tėvai sirgo šia liga, tai gali būti ženklas, kad jūs galite turėti tokį patį sindromą savo aukštesniuose kūnuose, ir būtent dėl to pasirinkote įsikūnyti toje situacijoje. Tai gali būti, kai kuriais atvejais, perspėjimas, kad turėtumėte pažvelgti į save keliaujančius dvasiniu keliu ir ieškoti, kokį pasipriešinimą jaučiate gyvenimui. Tačiau ši liga nėra paveldima genetiniame lygmenyje.

Taip pat ir vaistai šiai ligai iš tiesų nėra fiziniai. Nors ateis toks laikas, kai šiuolaikinė medicina išsilaisvins iš materializmo gniaužtų, ir žmonės suvoks, kad egzistuoja energetiniai būdai gydyti kai kurias iš šių ligų. Jie suvoks, kad smegenys ir nervų sistema yra fizinio kūno dalys, stipriausiai reaguojančios į energetinį gydymą, į energijos bangas. Netgi bus įmanoma sukurti fizinių energijų bangų generatorius, kurie galės palengvinti simptomus. Tai, žinoma, nepašalins priežasties, nes priežastis yra psichologinė-dvasinė; ir vis dėlto, bus įmanoma palengvinti simptomus. Tas pats galioja, pavyzdžiui, Alzheimerio arba demensijos ligų atveju, ir šiomis ligomis sergantiems žmonėms taip pat bus įmanoma palengvinti simptomus teisingomis vibracijomis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels