Ar Jėzus buvo įsikūnijęs moterimi?

Klausimas: Ar Jėzus buvo įsikūnijęs moterimi?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Taip, daug kartų. Apie tai, žinoma, nėra kalbama šventraščiuose. Ir ankstesnėse dispensacijose mes pasirinkome iš viso nekalbėti apie faktą, kad visi buvome įsikūniję tiek vyrais, tiek moterimis. Nekalbėjome apie tai, nes nenorėjome painioti žmonių. Jautėme, kad jie nėra pasirengę tam mokymo lygmeniui. Šiandien jūs esate pasirengę aukštesniam mokymui.

Jeigu paimtumėte knygą, Mano gyvenimai su Liuciferiu, Šėtonu, Hitleriu ir Jėzumi, kurioje yra rašoma, kad aš buvau įsikūnijime 2 milijonus metų, pamatytumėte, kad paprasčiausiai neįmanoma tiek daug kartų būti įsikūnijime, visada būnant vyriškame kūne. Ir tai daryti nebūtų jokios prasmės, kadangi įsikūnijime esate tam, kad mokytumėtės. O mokotės būdami tiek vyriškuose, tiek moteriškuose kūnuose. Tačiau bendrai paėmus, mes pasirinkome pristatyti savo vyriškus įsikūnijimus, jeigu prisistatome vyriškais pakylėtaisiais mokytojais, ir savo moteriškus įsikūnijimus, jeigu prisistatome moteriškais pakylėtaisiais mokytojais. Ateityje tai, žinoma, pasikeis. Tačiau kol kas laikėmės tokios linijos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels