Jėzaus asmenybė

TEMOS: Stabmeldystė trukdo žmonėms pamatyti, kad Jėzus buvo individualybė - daugelis jo net nelaiko asmeniu - tu neprarasi savo individualumo apsivilkęs Kristiškumą - Jėzus turėjo savitą asmenybę - yra tik viena tiesa, tačiau ji gali būti išreikšta įvairiais būdais - tiesa turi būti individualizuota, kad ją būtų galima išreikšti - yra daugiau nei viena tikra religija - turi ieškoti giliau nei siekia išorinis mokymas - kai kurie žmonės atmetė Jėzaus mokymą dėl jo asmenybės - pasaulis yra nesibaigianti galimybė mokytis ir augti - Jėzus yra labai tiesus mokytojas - Jėzus nėra sentimentalus - Jėzus nepripažįsta pasiteisinimų - tik Kristiškumas patenkins tavo vidinį ilgesį.

Klausimas: Kokia buvo/yra Jėzaus asmenybė?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kaip gi nutiko, kad tokia daugybė krikščionių niekada rimtai nesusimąstė, kokia mano asmenybė? Kodėl jie nesusimąsto, kokią asmenybę ir individualybę išreiškiau savo misijos metu?

Viena akivaizdi priežastis yra ta, kad jie mane laiko Dievo Sūnumi. Aplink mane sukurtas toks stiprus stabmeldystės kultas, kad žmonėms sunku įsivaizduoti, jog aš turėjau individualybę ir asmenybę. Bet juk aš gimiau iš moters ir augau kaip ir visi vaikai. Kodėl tuomet negalėjau gimdamas atsinešti tam tikros individualybės ir išvystyti savitos asmenybės charakterio formavimosi laikotarpiu?

Bandau padėti tau suprasti, jog dauguma žmonių praktiškai manęs net nelaiko asmeniu. Jie mano, kad Dievo Sūnus negali turėti asmenybės ar individualybės. Bet tai netiesa.

Neišmintinga samprotauti atbulomis pasitelkus dualistinį protą. Priežastis ta, kad kol gyvybės srautas bus įstrigęs dualistiniame prote, jis perkėlinės žmogiškas savybes Dievui ir todėl gaus iškreiptą Dievo įvaizdį. Tačiau nieko blogo manyti, kad Dievo Sūnus turi individualumą.

Priežastis, dėl kurios apie tai kalbu, yra ta, kad kiekvienas gyvybės srautas buvo sukurtas su savita individualybe. Gyvybės srautas turi labai giliai paslėptą vidinį troškimą saugoti ir vystyti šį individualumą. Šis vidinis troškimas yra taip žmonių vadinamo išlikimo instinkto varomoji jėga. Tavo dvasinis išlikimo instinktas yra troškimas išsaugoti savo tikrąjį individualumą, kad jo nesunaikintų išorinės jėgos.

Šio išlikimo instinkto dėka joks žmogus nenorės apsivilkti Kristiškumo, jei manys, kad dėl to turės netekti savo individualybės ar asmenybės. Todėl man svarbu, kad suprastum – apsivilkęs Kristiškumą tu neprarasi savo individualumo.

Apsivilkdamas naują Kristiškumo žmogų, turėsi nusimesti senąjį, dualistinio proto ir pseudo tapatybės žmogų. Todėl tam tikra prasme gali prarasti kai kuriuos charakterio bruožus, kuriuos šiuo metu laikai savo asmenybės dalimi. Gyvybės srautui, kuris yra labai stipriai susitapatinęs su dualistiniu protu, tai gali pasirodyti kaip praradimas. Tačiau keičiant savo tapatumą ir artėjant prie Kristaus sąmonės, praradimo jausmas greitai išnyks.

Įsivaizduok, kad eini gatve ir sutinki prašmatniai apsirengusį žmogų. Šis žmogus tavęs klausia, ar turi monetų, ir tu jam parodai vieno cento monetą. Tuomet jis tau sako, kad jeigu atiduotum jam šį vieną centą, mainais jis tau duotų milijoną dolerių. Ar prarastum ką nors šiame sandėryje? Taip, prarastum vieną centą, bet argi tai praradimas?

Kai vaikščiojau Žeme, buvau tarsi žmogus visiems siūlantis milijono dolerių vertės Kristaus sąmonę mainais į žmogiškos asmenybės kišenpinigius. Tai iš tiesų buvo tik kartą gyvenime pasitaikantis pasiūlymas, kurio, deja turiu pasakyti, dauguma žmonių nepriėmė.

Žmonės mieliau laikėsi įsikibę dualistinio proto pseudo asmenybės užuot priėmę tikrąją asmenybę, kurią jiems davė Dievas.

Prašau, nesilaikyk įsikibęs centų, nes prarasi Dievo Karalystę. Neprarasi savo tikrojo individualumo apsivilkęs Kristiškumą. Vietoj to, atrasi Dievo tau duotą asmenybę ir ištrūksi iš netikros individualybės kalėjimo, kuriame kankinasi tavo gyvybės srautas.

PASTABA: Likusį atsakymą rasite knygoje "Mistinis Jėzaus mokymas".

 

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels