Jėzaus kapas Indijoje

Temos: Jėzus keliavo į Indiją – Jėzus gyveno Kašmyre – Jėzus neturi kapo Srinagre.

Klausimas: Jėzau, ar tu kažkurį laiką gyvenai Indijoje prieš duodamas Savo mokymą Šventojoje Žemėje? O po nukryžiavimo, ar Tu grįžai į Indiją, ir ar tavo kapas yra Srinagare? Aš mačiau jo nuotrauką.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels

Kaip jau paaiškinau kitur, aš iš tiesų keliavau į Indiją ruošdamasis savo misijai Palestinoje. Ir kaip kitur taip pat paaiškinau, aš iš tiesų grįžau po nukryžiavimo ir gyvenau su Marija Magdalena Kašmyre. Tačiau aš grįžau pakylėtojo mokytojo šviesos kūne, kurio vibracijos buvo pažemintos iki tiek, kad jį galėjo aptikti fiziniai pojūčiai. Kai pabaigiau savo kelionę žemėje, paprasčiausiai pasiėmiau šį kūną ir jis išnyko iš materialių dažnių spektro, lyg niekada ir nebūtų egzistavęs.

Tiesiog noriu pasakyti, kad laidotuvės nebuvo reikalingos, taigi ir kapas nebuvo reikalingas. Ir iš tiesų, kadangi mano gyvenimas su Marija buvo laikomas paslaptyje, kam turėčiau palikti fizinį mauzoliejų?

Teiginys, kad tam tikras kapas Srinagare yra mano kapas yra gandas, pradėtas skleisti taip seniai ir pasakotas bei perpasakotas tokią daugybę kartų, kad galiausiai pavirto kruopščiai išdailintu mitu, kurį daugelis priima kaip faktą. Jame yra dalelė tiesos, nes aš iš tiesų keliavau į Kašmyrą ir ten gyvenau. Tačiau gyvenimas vienoje vietoje nebūtinai reiškia, jog toje vietoje reikia ir numirti bei būti palaidotam toje vietoje – bent jau ne tuomet, kai nugalėtas paskutinis priešas, vadinamas mirtimi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2006 Kim Michaels