Kas yra pakilimas?

Klausimas: Galbūt Jėzus galėtų išsamiau paaiškinti, kas yra taip vadinamas „pakilimas“, kuriuo tiki krikščioniai? Niekada apie tai nebuvau girdėjęs, nors buvau auginamas krikščioniu. Bet galbūt kažkur prieš dvejus metus pirmą kartą išgirdau apie šią idėją.


Kimas: Pakilimo idėjos esmė yra tokia, kad ateis toks momentas, kai žmonių fiziniai kūnai bus pakelti į dangų. Ir netgi egzistuoja populiarių knygų serija, kuriose yra apie tai kalbama, ir jose yra kalbama, kaip šis įvykis įvyks. Staiga kai kurie žmonės bus tiesiog paimti, o ant kėdės, ant kurios jie sėdėjo, liks gulėti tik drabužių krūva. O jų kūnai tuomet bus prikelti danguje.


Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Tame nėra absoliučiai jokios realybės, ir tai, vėlgi, yra mentalinėje karalijoje egzistuojančių puolusių būtybių kūrinys, kurios naudojasi tam tikromis krikščionių fundamentalistų grupuotėmis šiai painiavai skleisti. Mano mylimieji, kokia gi būtų nauda iš fizinio kūno danguje – rimtai jūsų klausiu?

Kalba čia eina apie tokį milžinišką vibracijų skirtumą, kad fiziniai atomai, tikrąja to žodžio prasme, dezintegruotųsi ir tiesiog sprogtų, jeigu jūsų kūnas būtų transportuotas į pakylėtosios karalijos vibracinį spektrą. Fizinis kūnas paprasčiausiai negalėtų egzistuoti tame vibracijų lygmenyje.

Ir jums taip pat nėra jokios būtinybės turėti fizinį kūną pakylėtoje karalijoje. Joje turite aukštesnį kūną, kuris turi daug platesnes galimybes už tas galimybes, kurias turite fizinėje karalijoje. Visa ši idėja, ne tik apie pakilimą, bet taip pat ir kitų krikščioniškų judėjimų tikėjimas, kad laikų pabaigoje visi fiziniai kūnai bus fiziškai prikelti ir toliau gyvens danguje, taip pat yra absoliutus puolusių būtybių išsigalvojimas.

Jų tikslas yra sukurti tai, apie ką kalbėjo Lanto, visas šias schemas, kurios siurbia žmonių mentalinę energiją ir tiesiog leidžia tą energiją vogti tamsos jėgoms. Pamąstykite apie fizinio kūno turėjimo danguje logiškas pasekmes. Ar jūs visi vaikščiotumėte nuogi? O gal vis dar tebeturėtumėte drabužius danguje? Kokia danguje būtų mada? Ar šiais metais būtų madinga rengtis juodai ar mėlynai?

Matote, mano mylimieji, tai jums parodo, kaip (tūkstančius ir dešimtis tūkstančių, ir milijonus metų) žmonės Žemėje naudojosi Žemėje egzistuojančiomis sąlygomis projekcijoms į Dievą ir dvasinę karaliją kurti, projektuodami savo norą, kad Dievas paklustų materialioje karalijoje egzistuojančioms sąlygoms. Tai yra šėtoniška sąmonė, į kurią kreipiausi tardamas Petrui: „Pasitrauk nuo manęs, Šėtone“. Tai yra sąmonė, kuri nori, kad Dvasia paklustų dabartinėms sąlygoms materijoje. Fizinis kūnas jums nėra reikalingas, nes turite daug gražesnį, daug didesnius gebėjimus turintį kūną pakylėtoje karalijoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels