Budizmas ir laipsniškas apreiškimas

Klausimas: Maždaug prieš tūkstantį metų, Mokytojo buvo perduotas vienas aukščiausių Tibeto budizmo mokymų – Kali Čakra Tantra. Tačiau dėl įvairių priežasčių pirminis mokymo tekstas buvo prarastas. Ar galime tikėtis, kad netolimoje ateityje Mylimas Mokytojas perduos išbaigtesnį mokymą, kuris būtų artimas ir prieinamas Tibeto budizmo pasekėjams konkrečiai ir budizmo pasekėjams bendrai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Gautama Budos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Deja, mano mylimieji, mano gebėjimas reformuoti Tibeto budizmą yra toks pat ribotas kaip Jėzaus gebėjimas reformuoti krikščionybę. Tas pats galioja ir kitoms vyraujančioms budizmo kryptims, kurios iš tiesų nėra atviros koncepcijai, kad aš šiandien galėčiau būti pakylėtasis mokytojas ir galėčiau būti tik vienas tarp daugelio pakylėtųjų mokytojų. Mes, žinoma, ir toliau perdavinėsime naujus mokymus. Aš jau perdaviau per šį pasiuntinį ir per ankstesnes dispensacijas mokymus, kurie yra daug pažangesni už visus tuos dalykus, kurie galėjo būti perduoti prieš tūkstantį metų.

Matote beveik kiekviename religiniame judėjime šią tendenciją žvalgytis į praeitį ir garbinti praeitį, tarsi tai, kas galėjo būti perduota praeityje, kažkokiu būdu turi būti aukštesnis ir tyresnis mokymas negu tai, kas gali būti perduota dabartyje. Tačiau, atsižvelgiant į laipsniško progreso realybę, turite suprasti, kad kolektyvinei sąmonei judant į priekį, dabar tampa įmanoma perduoti vis pažangesnius mokymus nei galėjo būti perduota prieš tūkstantį, du tūkstančius ar dvidešimt penkis tūkstančius metų. Todėl jeigu esate pakylėtųjų mokytojų mokinys, jums nėra jokio reikalo žvalgytis į praeitį ir garbinti praeityje perduotus mokymus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels