Nejauskite kaltės dėl jausmų, kuriuos invokacija turi padėti jums išspręsti

TEMOS: Dvasinių įrankių naudojimas iškels emocijas į paviršių – nesusitapatinkite su jomis – įrankis, kuris padės jums paleisti jausmus

Klausimas: Kai kalbu atleidimo rožinį, man nuolat yra primenama, kaip nesveika yra pykti. Kaip man išvengti kaltės jausmų dėl pykčio, kurį jaučiau?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Yra labai svarbu, kad nesinaudotumėte šiais rožiniais, jausdami kaltę dėl negatyvių emocijų, kurias išspręsti yra šių rožinių tikslas. Atleidimo rožinio tikslas yra padėti jums atleisti sau, o ne priversti jus save smerkti dėl to, kad jautėte pyktį.

Norint išvengti šios reakcijos, būtų naudinga suvokti faktą, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės dvasine technika, šios technikos iškviesta šviesa iškels į paviršių savo pačios priešingybę jūsų energetiniame lauke ir pasąmonėje. Kitaip tariant, kai kalbate atleidimo rožinį, jis iškels į paviršių pyktį, esantį jūsų pasąmonėje. Šis pyktis iškils į jūsų sąmoningą protą, ir jums tuomet tiesiog reikia jį paleisti. Yra dalykų gyvenime, kuriuos tiesiog turite atiduoti, nes nėra nieko, ką turėtumėte išspręsti. Žinoma, jeigu kalbant rožinį jums iškilo kažkoks jausmas, jums gali tekti ištirti, iš kur jis atsirado, kaip paaiškinu kitame atsakyme.

Galite vizualizuoti, kad kiekvieną kartą, kai iškyla pykčio banga, atleidžiate visiems su tuo susijusiems žmonėms ir regite, kaip šis pyktis pereina į mano Šventąją Širdį arba į Tyrąją Motinos Marijos Širdį, kurioje jį akimirksniu sudegina dvasinė ugnis.

Jums tiesiog reikia toliau kalbėti šį rožinį, kol visas pyktis ir neatleidimas bus sudeginti. Tai įvyks per laiką, ir tai yra viena iš priežasčių pasakymui, kad kantrybe laimėsite savo sielą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels