Dangus

Kvestionuokite savo angelų koncepciją

Klausimas: Pradėjau suvokti, kad egzistuoja įvairovė tarp avatarų. Kai kurie atėjo iš natūralių planetų. Kai kurie nebuvo įsikūniję, bet tarnavo kitam tikslui aukštesnėse karalijose. Tad egzistuoja būtybės įsikūnijime Žemėje, kurios nusileido iš angelų karalijų, ir jos nieko neprisimena apie tai, kad kada nors būtų įsikūnijusios Žemėje.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Taip, kaip mes naudojame šią terminologiją knygoje Mano gyvenimai, avataras yra būtybė, atėjusi iš natūralios planetos, egzistuojančios fizinėje oktavoje šioje nepakilusioje sferoje. Todėl nėra tokių avatarų, kurie būtų atėję iš angelų karalijos. Žinau, kad galite išplėsti avataro koncepciją ir sakyti, kad tai yra būtybė, kuri atėjo iš aukštesnės planetos arba aukštesnės vietos nei Žemė ir tuomet čionai įsikūnijo. Labai gerai žinau, kad yra daug, daug dvasingų žmonių, kurie turi pojūtį, netgi stiprų intuityvų pojūtį, kad jie atėjo iš angelų karalijos ir nusileido į įsikūnijimą Žemėje. Esmė yra tokia, kad šiuo metu nenoriu mesti iššūkio šių žmonių suvokimui.

Ir priežastis čia yra tokia, kad mes turime dar daugiau mokymų, kuriuos perduosime kažkuriuo metu ateityje apie angelų koncepciją. Šiuo metu tiesiog pasakysiu, kad angelų koncepcija yra labai slidi koncepcija, dėl to kaip šis žodis buvo naudojamas daugelyje skirtingų religijų, net ir daugelyje Naujojo Amžiaus mokymų, net ir, tiesą sakant, kaip jis buvo naudojamas pakylėtųjų mokytojų mokymuose. Egzistuoja tam tikri žodžiai, kuriuos tiek daug žmonių naudojo tokiais pačiais įvairiausiais būdais, kad yra sunku jais naudotis, nes yra sunku pasakyti, ką šie žodžiai iš tiesų reiškia.

Žodis „siela“ yra vienas iš tokių žodžių pavyzdžių, kuomet ankstyvuosiuose per šį pasiuntinį perduotuose mokymuose mes kalbėjome apie sielą. O dabar žodžio siela mes beveik iš viso nebeminime, kadangi kalbame apie Sąmoningąjį AŠ ir keturis žemesniuosius kūnus. Tad perdavėme daugiau niuansų turintį mokymą. Tad kol kas aš noriu duoti koncepciją, galinčią padėti tiems iš jūsų, kuriuos labai domina angelai, arba kurie mano, kad yra atėję iš angelų karalijos, kvestionuoti savo angelų koncepciją.

Norėdami suprasti, iš kur atėjo ši koncepcija, turite pažvelgti į tradicinį požiūrį (savo šaknimis siekiantį ganėtinai senus laikus), kuriame Žemė buvo laikoma visatos centru. Plokščia Žemė buvo apgaubta skliautu, o kitoje to skliauto pusėje buvo dangaus karalija, kurioje egzistavo Dievas ir angelai. Ir tuomet turite įvairias koncepcijas, į ką yra panašūs angelai, ir ką angelai daro ir nedaro.

Tad pamąstykite apie tai, kad turėtumėte išplėsti šią koncepciją, remdamiesi mūsų dabar apie skirtingas sferas perduotais mokymais, apie tai, kad šioje nepakilusioje sferoje egzistuoja milijardai planetų, kuriose gyvybė yra pasiekusi aukštesnį evoliucijos laipsnį nei Žemėje. Pamąstykite apie tai, ar negali būti taip, kad tai tėra dirbtinė skiriamoji linija tarp angelų ir avatarų. Pamąstykite apie tai, ar tradicinis angelų supratimas iš tiesų yra teisingas, o galbūt čia yra įmanomas daugiau niuansų turintis supratimas.

Žinau, kad metu jums iššūkį, tačiau tai darau dėl to, kad žinau, jog yra žmonių, kurie tapo prisirišę laikyti save angelais ar tapo prisirišę prie idėjos, kad angelai buvo atėję į įsikūnijimą ar šiuo metu yra įsikūniję Žemėje. Žinau, kad jiems reikės laiko pakeisti savo supratimą, ir būtent dėl to neišsakau tikslesnio, mažiau vietos interpretacijoms paliekančio teiginio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels