Natūralios meilės Dievui jausmas

Klausimas: Kodėl mes natūraliai nemylime ir nepriimame Dievo? Vietoj to, atsigręžiame į Dievą iš baimės, patyrę kančias arba tragediją. Argi mes neieškome Dievo dėl to, kad tai mums yra naudinga? Argi nebūtų nuostabu tiesiog natūraliai mylėti Dievą? Bet galbūt vaikystėje mes natūraliai mylime Dievą, o tuomet tai pamirštame, kai pasidarome vyresni. Kodėl taip nutinka?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, galite eiti giliau ir kalbėti ne vien apie vaikus, nors iš tiesų yra vaikų, kurie jaučia tam tikrą meilę Dievui. Jeigu grįžtumėte į tuos laikus, kai buvote naujas gyvybės srautas prieš daugelį gyvenimų, jūs jautėte natūralią meilę tam, ką jautėte esant už savo proto ribų. Tai pagrinde buvo jūsų aukštesnysis aš. Nuo to laiko nutiko taip, kaip paaiškinome, kad atėjo toks momentas, kai puolusioms būtybėms buvo leista įsikūnyti Žemėje, ir jos sukūrė šiuos netikrus Dievo įvaizdžius kaip piktos būtybės danguje. Ir jeigu pažvelgtumėte į tą Senojo Testamento dievą, kas gi galėtų mylėti tokį dievą? Akivaizdu, kad negalite mylėti to dievo, nes tai nėra natūralus dievas, tai yra sąlygiškas dievas.

Yra dvasingų žmonių, kurie per daugelį gyvenimų pajautė tam tikrą ryšį su savo aukštesniuoju aš, su pakylėtaisiais mokytojais ar netgi su būtybėmis, kurias jie laiko dievu. Jūs galite jausti tam tikrą natūralią besąlyginę meilę Dievui, tačiau ne specifiniam dievui, tokiam kaip Senojo Testamento dievas. Galite sakyti, kad meilės Dievui esmė yra turėti ryšį su Dievu – kuo stipresnis yra jūsų ryšys su jūsų aukštesniuoju aš, su pakylėtaisiais mokytojais ar su nespecifinio Dievo koncepcija, tuo daugiau meilės galite jausti. Ir yra natūralu, kad jaučiate tokią meilę, yra natūralu, kaip sakėme, kad pradedate nuo 48 sąmonės lygmens ir plečiate savo ryšio jausmą su dvasine karalija, ir kai tai darote, yra natūralu, kad jūsų meilė auga. Tai atskirosios savastys jus ištraukė iš šios natūralios meilės. Ir jeigu gimėte aplinkoje, kurioje buvote indoktrinuojami šiuo visiškai sąlygišku Senojo Testamento dievu ar daugybe kitų sąlygiškų dievų, kuriuos galite rasti Žemėje, tuomet tai sunaikina ar bent jau nustumia į pasąmonę jūsų natūralią meilę dvasinei karalijai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels