Ar trys aukštesnės oktavos primena Žemę?

Klausimas: Ar galėtumėte mums daugiau papasakoti, kaip atrodo emocinė, mentalinė ir identiteto oktavos? Ar šios trys oktavos primena Žemę? Kokia tenai būtų tipiška patirtis, sielai palikus įsikūnijimą? Ar žmonės tenai būna daug aukštesniame sąmonės lygyje nei buvo įsikūnijime Žemėje? Ar jie bendrauja su dvasinėmis būtybėmis arba pakylėtaisiais mokytojais, kol laukia kito savo įsikūnijimo?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Žinau, mano mylimieji, kad egzistuoja daug idėjų, teorijų ir vaizdinių, kurie buvo paskleisti, kad egzistuoja paralelės karalijos, kurios savo struktūra yra panašios į tai, ką jūs matote Žemėje. Tačiau turite suprasti, kad žmonės visada turėjo tendenciją, nuo to momento, kai nupuolė į dualizmą, žiūrėti į tai, ką jie aplink save mato, ir tuomet projektuoti, kad būtent taip yra ir kitose karalijose. Būtent dėl to taip dažnai matote, kaip galite tai matyti Senajame Testamente, kuomet žmonės paėmė žmogiškas savybes ir suprojektavo jas ant Dievo, šitaip sukurdami piktą ir kerštaujantį dievą.

Emocinėje karalijoje, žinoma, egzistuoja žemesnė karalija, kurią mes pavadinome astraline karalija, ir tai taip pat yra tai, ką kai kurie žmonės matė savo vizijose kaip pragarą, tad šioje karalijoje egzistuojančios struktūros yra daug, daug žemesnės ir labai iškreiptos, lyginant su tuo, ką matote Žemėje. Ir yra būtybių, kurios tenai įstrigo ir tiesiog nesugeba iš tenai išeiti, nes yra labai stipriai įkalintos tose matricose. Tačiau vis tiek neturėtumėte tikėti, kad tai yra panašu į tai, ką matote Žemėje.

Iš tiesų egzistuoja daug skirtumų ir, bendrai paėmus, mes jūsų neskatiname, kol esate fiziniame įsikūnijime, skirti per daug laiko ir dėmesio rūpintis tuo, kaip tenai yra kitose karalijose. Jums yra svarbiau koncentruotis į gyvenimą čia Žemėje ir koncentruotis į susiderinimą su pakylėtąja karalija ir savo AŠ ESU Esatimi, o ne su emocine karalija, mentaline karalija ar netgi identiteto karalija. Žinoma, mes, pakylėtieji mokytojai, turime ašramus aukštesnėje identiteto karalijoje, su kuriais galite pamėginti susiderinti. Tačiau daugumai žmonių nebūtų konstruktyvu susiderinti su kitomis trimis karalijomis. Vietoj to, susikoncentruokite ir siekite aukštesnės identiteto karalijos ir dvasinės karalijos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels