Ryšio su akašos kronikomis užmezgimas

Klausimas: Egzistuoja keletas kursų, kuriuose yra mokoma, kaip per kelias dienas užmegzti ryšį su akašos kronikomis. Ar tiesa, kad kiekvienas be jokio pasirengimo gali užmegzti ryšį su akašos kronikomis ir gauti tikrus atsakymus iš to šaltinio?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ne, mano mylimieji, tai nėra tiesa. Iš tiesų nėra jokių greitų ir veiksmingų metodų, kuriais tai būtų galima pasiekti, ir tikrai ne kiekvienas gali užmegzti ryšį su akašos kronikomis. Daugeliu atvejų žmonės paprasčiausiai užmezga ryšį su astraline plotme ir tenai egzistuojančiais demonais arba padarais, kurie tiesiog naudojasi tuo žmonių energijoms vogti.

Ryšio su akašos kronikomis užmezgimas nėra tai, ką mes skatintume, ir mes netgi nesiruošiame sistematiškai to mokyti. Tai gali įvykti labiau spontanišku būdu, kai pasiekiate tam tikrą sąmonės lygį. Yra daug žmonių, kurie gali užsitarnauti savo pakylėjimą nė karto neprisiliesdami prie akašos kronikų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels