Dažnesnis kontaktas su mokytojais

Klausimas: Kodėl pakylėtieji mokytojai negali daugiau bendrauti ir komunikuoti su mumis už konferencijų ribų? Ypač kai turime interneto technologiją, o taip pat pasiuntinį įsikūnijime. Kodėl jie neišnaudoja šios unikalios galimybės?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Na, atsakymas yra, kad jūs turite pasiuntinį įsikūnijime, o tai reiškia, kad jis yra pavaldus laiko ir erdvės limitams ir būtinybei atlikti daug funkcijų. Egzistuoja limitas, kiek daug jis gali padaryti. Žinoma, būtų galima padaryti daugiau, daugiau galbūt bus galima padaryti ateityje, tačiau atvirai sakant, su tuo mokymų kiekiu, kurį mes šiuo metu perduodame, daugelis žmonių net neturi laiko jų visų išstudijuoti ir iš tiesų juos įsisavinti. Tai yra dažna daugelio mokymus atradusių žmonių patirtis, kad jie pasijunta priblokšti mokymų kiekio, kurie jau buvo perduoti per šį pasiuntinį.

Tad turime išlaikyti tam tikrą pusiausvyrą, balansuodami pasiuntinio laiką, balansuodami žmonių laiką ir balansuodami žmonių gebėjimą įsisąmoninti ir integruoti mokymus, ir mes tai darome, remdamiesi savo vertinimais, kaip mes tai matome iš pakylėtosios karalijos. Kaip matote, buvome fazėje, kurioje perdavėme pasiuntiniui instrukcijas sukurti svetaines, kuriose nėra teigiama, kad jose pateikiama informacija atėjo iš pakylėtųjų mokytojų, tai yra, Aukštesnio Sąmoningumo Amžiaus, Blogio kilmės ir Aukštesnio Sąmoningumo psichologijos svetaines. Mes taip pat jam davėme instrukcijas sukurti YouTube video, kurie yra dar vienas būdas pasiekti platesnę auditoriją. Visam tam reikia laiko, tam reikalingas dėmesys, ir yra būtina pritaikyti bazinį metodą, kadangi praeityje matėme, kaip pasiuntinys gali tapti obsesiškai-kompulsiškas atlikdamas darbą, iki tokio lygmens, kai žmonės tiesiog perdega. Ir šis pasiuntinys kol kas to išvengė, ir norėtume, kad jis ir toliau išvengtų šio perdegimo sindromo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels