Laipsniškas apreiškimas ne visada yra perduodamas linijišku būdu

Klausimas: Kuo skiriasi kursas į Kristiškumą nuo septynių spindulių įvaldymo kelio? Kursas į Kristiškumą buvo perduotas pirmiau, tad atrodytų, iš laipsniško apreiškimo perspektyvos, kad nauji mokiniai pirmiau turėtų studijuoti kursą į Kristiškumą, tiesa?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ne, mano mylimieji, netiesa. Kaip paaiškinome, egzistuoja 144 sąmonės lygiai. Kelio į asmeninį meistriškumą kursas yra skirtas nuvesti jus nuo 48 į 96 lygmenį. Todėl naujiems mokiniams rekomenduojame pradėti nuo šio kurso, nebent jie turėtų stiprų intuityvų pojūtį, kad turėtų pradėti nuo kurso į Kristiškumą. Aš perdaviau Kristiškumo kursą, nes buvo tam tikras žmonių skaičius, kurie buvo jam pasiruošę, tačiau dauguma žmonių nebuvo jam pasiruošę ir jiems būtų naudingiau iš pradžių pereiti septynių spindulių kursą. Kai pasiekiate 96 lygmenį, pradedate laikyti mūsų taip vadinamas Kristiškumo iniciacijas, ir štai tuomet jums gali būti naudingas Kristiškumo kursas.

Laipsniškas apreiškimas nebūtinai reiškia, kad jis visada yra perduodamas linijišku būdu, kad žemiausias mokymas yra perduodamas pirmiausia ar kad iš pradžių yra perduodamas mokymas naujiems mokiniams. Mes čia susiduriame su daug sudėtingesne situacija. Taip pat galite matyti (tam tikra prasme), kad iš pradžių naudojausi šiuo pasiuntiniu perduodamas mokymus apie save ir Kristiškumą, apie Kristaus sąmonę ir krikščionybę, kadangi iš pradžių mėginau pasiekti krikščionius. Vėliau mes išplėtėme mokymus, mėgindami pasiekti platesnį žmonių ratą, ir štai tuomet perdavėme septynių spindulių meistriškumo kursą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels