Kaip patirti pakylėtųjų mokytojų konferenciją

Klausimas: Na tai gali pasirodyti kvailas klausimas.

Kimas: Nėra kvailų klausimų.

K: Kalbant apie diktavimą, kaip galėtume atskirti, kada kalbi tu, o kada kalba mokytojas? Arba, jeigu yra keletas skirtingų mokytojų, kaip galėtum mus su jais supažindinti?

Atsakymas iš Kim Michaels, konferencijoje Los Andžele 2015 metais.

Kimas: Na, mokytojai visada pasako, kas kalba, ir mokytojai visada iš pradžių prisistato, pasakydami savo vardus, tad galite iš to žinoti, kas kalba.

K: Ir antras klausimas: Su kokiu požiūriu turėčiau dalyvauti konferencijoje, kad iš jos išsinesčiau gerą patyrimą?

Kimas: Na, turėčiau pasakyti, kad tai truputį priklauso nuo jūsų kilmės ir žinių. Kokie ten buvo Budos žodžiai? Kažkas panašaus į tai, kad visko nepriimkite, bet taip pat visko ir neatmeskite, pirma gerai to nepatikrinę. Ir manau, kad tai yra geras požiūris, atvirumas patirčiai. Ir aš pats savyje pastebėjau, kad, kuo geriau man pavyksta patraukti į šoną savo analitinį protą, tuo gilesnį patyrimą išgyvenu širdyje.

Pakylėtieji mokytojai duoda daug mokymų, kurie yra labai intelektualūs ir padeda jums geriau viską suprasti. Tačiau, kad galėtumėte iš tiesų su jais užmegzti ryšį, turite tai daryti ne galvoje, o širdyje. Tad aš tiesiog pamėginčiau atidėti į šalį lūkesčius ir idėjas, kokia turėtų ar neturėtų būti dvasinė konferencija, ir tiesiog atsiduočiau patyrimui. Patirkite tai širdimi, ir tuomet pažiūrėkite, ką iš to gaunate.

Visada galite išstudijuoti diktavimus vėliau, labiau mentaliniame lygmenyje, pažiūrėdami, kas juose yra sakoma, kokia yra jų prasmė, ko galite iš jų išmokti. Tačiau nėra geresnės galimybės patirti tą vidinį patyrimą kaip tuomet, kai būnate čia fiziškai, ir šis patyrimas iš tiesų yra širdies patyrimas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels