Pranašystės apie fizinius pokyčius, Planeta X

Klausimas: Turiu klausimą apie planetinius pokyčius. Internete sklando daug informacijos apie planetą X ir jos sąsajas su Apreiškimo Knyga ir kitomis pranašystėmis. Kaip pakylėtųjų mokytojų mokiniams reikėtų žiūrėti į šias pranašystes?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2015 metais:

Taip pat kaip į atominę akceleruojančią kėdę. Vėlgi, idėja yra tokia, kad egzistuoja kažkoks fizinis dalykas, ar tai būtų iš kažkokios orbitos atskriejanti planeta, arba galbūt iš tolimos planetos fiziškai atskridęs erdvėlaivis. Matote, tai yra reliktas iš tų laikų, kai žmonės buvo daug labiau prisirišę prie fizinės oktavos ir neturėjo gebėjimo nuo jos atsisieti. Yra žmonių, kurie vis dar tebesilaiko įsikibę į šią sąmonę, kaip matote daugelį krikščionių, kurie laikosi įsikibę koncepcijos, kad Jėzus fiziškai, regimai pasirodys danguje kažkokiu nepaneigiamu būdu, ir visas pasaulis bus fiziškai prikeltas. Tai nėra fiziška. Nėra jokių fizinių pokyčių, į kuriuos jums, pakylėtųjų mokytojų mokiniams, reikėtų kreipti kokį nors dėmesį.

Yra žmonių, kuriems to reikia – yra žmonių, kurie gali iš to paaugti, – tačiau iš tiesų iš to paaugsite tik tuomet, kai transcenduosite visą tą koncentravimąsi, tą prisirišimą prie fizinių pasireiškimų. Lygiai tą patį matote tarp daugelio dvasios mokinių, net ir pakylėtųjų mokytojų mokinių, kurie nori pamatyti fizinį, matomą įrodymą: „Kodėl pakylėtieji mokytojai tiesiog nematerializuoja savęs, idant visas pasaulis būtų priverstas pripažinti jų egzistavimą?“ Na, mes to nedarome dėl to, kad gerbiame laisvos valios įstatymą, ir visiškai netrokštame sužlugdyti Dievo plano visatos išgelbėjimui – jos išgelbėjimui laisvos valios pasirinkimais, o ne jėga.

Visa ši idėja, kad egzistuoja kažkoks fizinis dalykas, kuris ateis ir transformuos Žemę, – kas iš esmės būtų laisvos valios pažeidimas – tiesiog nėra teisinga idėja. Ši idėja neateina iš pakylėtųjų mokytojų, ir jūs, kurie mus pripažįstate, tiesiog turėtumėte tai ignoruoti.

Jums nereikia stoti į mūšį su tais žmonėmis, kurie turi poreikį tuo tikėti, tačiau iš tiesų galite išsakyti, kaip jūs į tai žiūrite, ir tuomet galite leisti jiems reaguoti, kaip tik jie nori. Neįsitraukite į jokias kovas, nes nieko iš to nelaimėsite. Jie tik dar stipriau įsitvirtins savo sąmonės būsenoje. Iš tiesų, labai dažnai jums tiesiog reikia pažvelgti net ir į jums artimiausius žmones, ir tiesiog pasakyti: „Na, jeigu jie nenori klausyti, jiems turi būti leista išgyventi šią sąmonės būseną, kol jiems bus jos gana.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels