Dangus

Putinas ir jo gyvenimo trukmė

Klausimas: 2015 metais Sen Žermenas pasakė, kad Vladimirą Putiną įsikūnijime laiko Rusijos žmonės ir egzistuoja 90% tikimybė, kad jo inkarnacija nutrūks iki 2018 metų. To neįvyko. O konferencijoje Novosibirske Pakylėtieji Mokytojai paradoksiškai pasakė, kad norėtų matyti Putino valdymo erą tęsiantis toliau, kadangi Putinas negali sustabdyti Rusijos žmonių sąmonės augimo. Tai kas tuomet nuo to laiko pasikeitė? Ar Rusijos žmonės ir toliau laiko Putiną įsikūnijime, o gal jis dabar sugeba gauti energiją iš Dievo? Kita vertus, internete sklando konspiracijos teorija, kad tikrasis Putinas jau seniai yra miręs, ir mes dabar tiesiog matome jo kūno antrininką. Yra sakoma, kad egzistuoja penki ar šeši jo antrininkai. Šios teorijos rėmėjai teigia, kad dramatiški pokyčiai Putino išvaizdoje ir regimi nenuoseklumai jo gebėjime kalbėti vokiškai, o taip pat jo skyrybos su savo žmona įrodo, kad Rusijos prezidentas nėra tikrasis prezidentas. Tad kaip viskas yra iš tiesų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais:

Mano Mylimieji, ne visos pranašystės išsipildo, ir šiuo atveju realybe tapo būtent tie 10%. Turite suprasti, kad, kai perduodame tam tikrą pranašystę, žvelgiame į labai sudėtingą potencialų matricą. Identiteto ir mentalinėje karalijose iš tiesų egzistavo potencialas įvykti pokyčiams, kurie būtų paėmę Putiną iš įsikūnijimo. Tačiau įvyko taip, kad Rusijos žmonės laikėsi įsikibę savo saugumo jausmo, o tai reiškia, kad emocinėje karalijoje egzistavo blokai, neleidę nusileisti tam, kas iš tiesų buvo aukščiausias potencialas. Kas liečia konspiracijos teorijas, tai nėra tai, dėl ko jums reikėtų jaudintis, ir mes to nekomentuosime, kadangi tai tiesiog yra pernelyg nerealistiška.

Tačiau dabar pakalbėkime apie klausimą, kaip Putinas gali gauti energiją iš Dievo. Klausimas būtų toks: „Kodėl manote, kad Putinas gauna energiją iš Dievo?“ Mes jau anksčiau davėme mokymą, kad gali ateiti toks momentas, kai būtybė yra atkertama nuo iš AŠ ESU Esaties atitekančios energijos, ir įsikūnijime ji toliau gali būti, tik gaudama energiją iš kitų įsikūnijime esančių žmonių. Būtent tą ir turėjau omenyje sakydamas, kad Rusijos žmonės palaiko Putino gyvybę.

Priežastis, dėl kurios sakėme, kad norėtume, jog Putino valdymo era tęstųsi ir toliau, buvo ta, kad tuo metu, ir dar ir dabar, iš tiesų nebuvo ir nėra tikros alternatyvos, nėra įpėdinio, kuris sugebėtų sukurti kažkokius pozityvius pokyčius Rusijoje. Tai didžia dalimi yra pasekmė fakto, kad Rusijos žmonės nepakilo iki pakankamai aukšto lygmens, kuriame sugebėtų atpažinti labiau prašvitusį lyderį. Tačiau mes iš tiesų matome, kad daugelio Rusijos žmonių sąmonėje vyksta judėjimas aukštyn, ir tai atneš pozityvius pokyčius Rusijoje, tačiau tai įvyks labiau ilgalaikėje perspektyvoje. Štai kodėl, kaip matome daugelyje kitų pasaulio šalių, labiau norėtume matyti laipsnišką vystymąsi, o ne kokius nors smurtinius revoliucinius pokyčius, kurie pernelyg dažnai šalį iš vieno kraštutinumo nubloškia į kitą ir sukuria tokią nestabilią būseną, kad tai iš tiesų sustabdo ilgalaikį šalies progresą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels