Kaip naudotis įrankiais

Šioje kategorijoje rasite trumpas instrukcijas kaip naudotis įvairiais šiame puslapyje pateikiamais įrankiais. Žiūrėkite straipsnius apačioje.

Prisiminkite, kad nors naudotis šiais įrankiais nėra sudėtinga, gali prireikti šiek tiek laiko, kol išmoksite jais naudotis efektyviausiu būdu. Taip pat gali prireikti šiek tiek laiko įrankio naudojimo momentumui išvystyti. Tad jeigu iš tiesų norite pasiekti geriausių rezultatų, turėtumėte priimti įsipareigojimą paskirti šiek tiek laiko įrankio išbandymui, užuot žvelgę į tai iš vartotojiškos perspektyvos ir tikėjęsi rezultatų iš karto.

Taip pat atminkite, kad tai, kas duodama čia, tėra tik pasiūlymai. Nėra vienintelio teisingo būdo naudoti įrankį, yra daug būdų. Pagrindinis įrankių naudojimo tikslas yra atverti energijai kelią tekėti iš jūsų AŠ ESU Esaties į jūsų žemesniąją esybę. Norint tai pasiekti, turite į darbą įtraukti savo dvasinį širdies centrą (savo širdies čakrą), kad pajustumėte ryšį su savo aukštesniuoju aš. Kai kuriems tai gaunasi natūraliai, tuo tarpu kitiems reikalinga praktika. Tiesiog pradėkite naudotis įrankiais, kad ir koks silpnas būtų šis ryšys, tačiau pasistenkite sutelkti dėmesį į savo širdį ir palaipsniui išplėsite šį ryšį.

01 Kaip kalbėti invokacijas / rožinius

02 Kaip kalbėti šaukinius ir afirmacijas

03 Rožinių ir invokacijų tempas bei ritmas

04 Jūsų šaukiniai daro poveikį

05 Dvasiniai rožinių ir invokacijų kalbėjimo aspektai