Ar kiekvienas žmogus turi Sąmoningąjį AŠ

Klausimas: Ar kiekvienas žmogus turi Sąmoningąjį AŠ, taip pat ir čiabuviai žmonės?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Tiesą sakant, atsakymas yra ne. Yra žmonių, kurie gali būti evoliucionavę iš elementalių karalijos, ir jie, retais atvejais, gali įsikūnyti žmogaus kūne nebūdami pasiekę, nebūdami gavę Sąmoningojo AŠ arba, kaip mes tai vadinome Summit Lighthouse, trilypės liepsnos. Tai yra skirtingi dalykai, ir vis dėlto, abu kartu jie suteikia savimonę, leidžiančią jums sąmoningai save transcenduoti.

Elementalis gali palaipsniui transcenduoti savo sąmonę, neturėdamas tokios pačios savimonės kaip žmogus. Ir todėl jis gali priaugti tašką, kuriame gali įsikūnyti į fizinį kūną. Ir galite matyti kai kuriuos žmones Žemėje, ir jie nebūtinai visi yra čiabuviai žmonės, tačiau šie žmonės turi labai stiprų ryšį su žeme, yra labai stipriai susiderinę su žeme. Ir jie dažnai nori egzistuoti tam tikrame lygmenyje nepatirdami pernelyg didelių pokyčių. Tad yra žmonių įsikūnijime, kurie neturi Sąmoningojo AŠ. Tačiau didžioji dauguma žmonių įsikūnijime jį turi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels