Kaip Sąmoningasis AŠ patiria realybę

Klausimas: Ar mūsų Sąmoningasis AŠ gali matyti, jausti ir mąstyti be fizinio, emocinio ir mentalinio kūnų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, trumpas atsakymas būtų „ne“. Tačiau tai, žinoma, reikėtų paaiškinti plačiau. Ką tiksliai turi omenyje sakydamas „mąstyti, jausti ar matyti“? Jeigu turi omenyje tai, ką žmonės paprastai vadina mąstymu, jautimu ir matymu, tuomet šios veiklos yra surištos su fiziniu kūnu, emociniu kūnu ir mentaliniu kūnu. Jūs negalite patirti, Sąmoningasis AŠ negali patirti, žmogiškų emocijų nedarydamas to per emocinį kūną, nes būtent jame yra saugomos žmogiškos emocijos. Negalite mąstyti įprastinių žmogiškų minčių nedarydami to per mentalinį kūną, nes būtent jame yra saugomos mintys jūsų esybėje. Ir, žinoma, negalite išgyventi fizinio patyrimo be fizinio kūno.

Tačiau Sąmoningasis AŠ gali, kaip sakėme, išeiti iš fizinio kūno arba iš keturių žemesniųjų kūnų. Yra žmonių, kurie išvystė gebėjimą keliauti taip vadinamose astralinėse kelionėse, sugebėdami nukeliauti į įvairias vietas ir tenai kažką patirti tokiu būdu, kuris neina per jų keturis žemesniuosius kūnus. Taip pat, žinoma, egzistuoja ir kiti pojūčiai, kuriuos galite patirti. Galite patirti dvasinę karaliją, ir šis patyrimas nevyksta per jūsų keturis žemesniuosius kūnus. O tiksliau, jis gali įvykti per aukštesnį identiteto kūną, tačiau ne per mentalinį, emocinį ir fizinį kūnus. Tačiau tai iš tiesų nebūtų tai, ką jūs paprastai vadinate mąstymu, jautimu, matymu ar fiziniu patyrimu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels