Kimo Dievo liepsna

Klausimas: Praeityje Kimo buvo paklausta, kurį jis įkūnija spindulį, ir jis atsakė, kad mylinčią tiesą. Kaip čia gali būti du spinduliai, o ne vienas?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Na, tai, tiesą sakant, nėra spindulio klausimas. Čia buvo kalbama apie kitą koncepciją, vadinamą Dievo liepsnomis. Tai yra mokymas, kurį mes gavome ganėtinai seniai, ir tikriausiai galite grįžti prie senesnių diktavimų ir tai rasti. Idėja buvo tokia, kad individualiai turite tam tikrą Dievo liepsną, iš kurios yra gimusi jūsų AŠ ESU Esatis, ir ši Dievo liepsna turi alfa aspektą ir omega aspektą. Štai kodėl čia yra dvi savybės.

Alfa aspektas yra, na, manau, galėtume sakyti, kad alfa aspektas yra tiesa, o omega aspektas yra meilė. Štai kodėl Mylinti Tiesa – meilė, kuri modifikuoja tiesą. Tačiau tai taip pat gali būti bet koks kitas pozityvių savybių derinys. Jie jau daug metų apie tai beveik nekalbėjo, bet man regis 2003-2008 metais jie daugiau apie tai kalbėjo. Manau, kad galite nuėję į diktavimų skyrelį rasti diktavimus, kuriuose yra apie tai kalbama.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels