Dvasinės praktikos neįgaliems žmonėms

Klausimas: Šis klausimas būtų apie dvasines neįgaliųjų praktikas. Aplink save turime žmonių, kurie nuo gimimo yra akli ir taip pat yra žmonių, turinčių kalbos sutrikimų. Kaip jie galėtų vizualizuoti violetinę liepsną? Ir kaip jie gali kalbėti šaukinius ir invokacijas? Norėčiau žinoti, ar šaukiniai, jeigu jie būtų kalbami ženklų kalba, būtų tokie pat veiksmingi.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Žinoma, tokias negalias turintiems žmonėms yra labai sunku daryti daug, daug dalykų, mano mylimieji. Negalime perduoti dvasinių įrankių, kurie būtų vienodai veiksmingi visiems žmonėms, ypač jeigu jie turi tokių negalių kaip kalbos sutrikimas ar regėjimo sutrikimas.

Ir todėl nebūtinai turėtumėte manyti, kad tokiems žmonėms reikėtų atlikti tokias pačias dvasines praktikas, kurias atlieka šių problemų neturintys žmonės. Tad būtų konstruktyviau rasti dvasines praktikas, kurias šie žmonės galėtų atlikti, pavyzdžiui, meditaciją arba dar kažką, kas jiems tiktų, atsižvelgiant į jų negalią.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels