Ar kristalai naudingi?

Klausimas: Daugelis žmonių gydymui naudoja kristalus. Ar, jūsų manymu, jie iš tiesų yra naudingi? Nes pats visada galvojau, kad jaučiu kažkokią labai gerą energiją. Ar pakylėtieji mokytojai galėtų tai pakomentuoti? Ar gerai naudotis kristalais? Ir ar kristalai iš tiesų yra sąmoningos būtybės? Kai kas sako, kad visi kristalai yra sąmoningos būtybės.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Ankstesnėse pakylėtųjų mokytojų organizacijose mes perdavėme mokymus apie kristalus. Tad tai yra veiksmingas įrankis, kuriuo galite naudotis. Tačiau dabar apie tai nebekalbame, kadangi mokymai, kuriuos perduodame šiandien, per šį pasiuntinį, yra duodami aukštesniam sąmonės lygiui, kuriame kristalai jums iš tiesų nebėra reikalingi.

Tai, žinoma, yra individualus dalykas. Tad, jeigu jaučiate, kad kristalai jums yra reikalingi, ir jeigu jaučiate, kad jie jums daro pozityvų poveikį, nėra nieko blogo jais naudotis.

Kai kurie kristalai iš tiesų gali turėti su jais susijusį elementalį. Galėtume sakyti, kad tai yra sąmoninga būtybė, tačiau ne savimonę turinti būtybė. Tad neturėtumėte galvoti, jog ši būtybė turi kažkokią pažengusią sąmonę, ir jau tikrai neturėtumėte galvoti, kad kristale sėdi arba per jį dirba pakylėtasis mokytojas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels