Invokacijų kalbėjimas mankštinantis

Klausimas: Užtrunka visai nemažai laiko sukalbėti rožinį ar invokaciją, tad ar galime juos kalbėti atlikdami paprastus pratimus – pavyzdžiui, mindami patalpų dviratį ar lengvai bėgdami bėgimo takeliu? Norėčiau žinoti, kuo skiriasi rožinio poveikis, kai jį kalbame sėdėdami ramiai ir koncentruodamiesi, ir kai jį kalbame atlikdami fizinę mankštą.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Korėjoje 2017 metais.

Mano mylimieji, mėginu įsivaizduoti, kaip skaitote rožinį per iPad’ą važiuodami dviračiu [visi juokiasi]. Aš, žinoma, noriu, kad būtumėte absoliučiai saugūs ir nesusižeistumėte. Tačiau, žinoma, jeigu šaukinį arba invokaciją žinote atmintinai, tuomet galite juos kalbėti eidami pasivaikščioti, važiuodami dviračiu ar bėgdami bėgimo takeliu. Iš tiesų yra taip, mano mylimieji, kad invokacijos kalbėjimo efektyvumas labai stipriai priklauso nuo to, kiek esate susikoncentravę savo širdyje. Kiek stipriai sugebate susiderinti su mokytoju savo širdyje ir kiek galite pajausti per jus tekančią šviesą. Tad, jeigu sugebate pasiekti šį jausmą darydami fizinius pratimus, tuomet tai daryti nėra problema.

Jūs, žinoma, visada galite sakyti, kad kalbėti šaukinį mankštinantis yra geriau nei iš viso nekalbėti šaukinio. Tad, jeigu neturite daug laiko, tuomet tai gali būti praktiškas būdas tą daryti. Tačiau taip pat norėčiau atkreipti jūsų dėmesį, mano mylimieji, kad tarp mūsų mokinių visada egzistavo tendencija išoriniu protu nuspręsti, kad „dabar kiekvieną dieną turiu sukalbėti tam tikrą šaukinių arba invokacijų kiekį“. Ir dėl savo entuziazmo jie dažnai nusistato pernely aukštą tikslą. O tuomet susiduria su praktinio gyvenimo realybe, kad iš tiesų neturi laiko savo laiko biudžete sukalbėti tiek rožinių, kiek nusprendė norintys sukalbėti.

Ir staiga rožinio kalbėjimas tampa našta, prievole, pareigos jausmu, tampa beveik kaip kokios lenktynės, mano mylimieji, kuomet išoriniu protu jaučiate norintys tai daryti, kad galėtumėte jaustis tai padarę. Noriu jus perspėti nepriimti šio požiūrio. Jau verčiau, mano mylimieji, norėčiau, kad sukalbėtumėte vieną rožinį, paskirdami laiko susikoncentruoti į savo širdį ir kalbėtumėte jį su vidiniu jausmu, nei kad sukalbėtumėte tris invokacijas mechaniškai.

Ypač ankstesnėse organizacijose, kur buvo skiriamas didelis dėmesys šaukiniams ir šaukinių kalbėjimui labai dideliu tempu, matėme daug mokinių, kurie nuspręsdavo privalantys kiekvieną dieną sukalbėti tam tikrą skaičių šaukinių, ir tuomet jie juos kalbėdavo taip greitai, kad jiems būdavo sunku užmegzti tą širdies ryšį, širdies susiderinimą su mokytoju, tad jie, taip sakant, kalbėdavo įsijungę autopilotą. Ir jie tiesiog kaip įmanoma greičiau išberdavo tuos šaukinius, o po to tardavo: „Och! 40 Astrėjų – atlikta! Galiu pereiti prie kitų dalykų“. Nesakau, kad tai neturi jokio poveikio, tačiau tai neturės tokio didelio poveikio kaip tuo atveju, jeigu tiesiog sukalbėtumėte šaukinį Astrėjai devynis kartus, savo širdyje būdami iš tiesų susiderinę su Astrėja. Arba sukalbėtumėte vieną invokaciją būdami susiderinę su mokytoju, užuot sukalbėję tris invokacijas, bet darydami tai mechaniškai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels