Ką mokytojai mano apie fizinę mankštą

Klausimas: Aš užsiiminėju fiziniais pratimais ir kuriu teoriją, kad fiziniame lygmenyje egzistuoja tam tikri balansavimo pratimai, kurie mums padeda vystytis ir kituose lygmenyse, pavyzdžiui, padeda vystyti pusiausvyrą ir tvirtumą. Darydami fizinius pratimus įgyjame daugiau drąsos atlikti įvairias užduotis, o jeigu mėgstame lankstumo pratimus, esame lankstesni gyvenime. Kokios būtų mokytojų mintys apie šią teoriją? Ar yra šioje teorijoje kažko panašaus į tiesą, o gal visa tai yra klaidinga?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Iš tiesų yra vertinga dirbti su fiziniu kūnu, ir yra daug dalykų, kuriuos galite pagerinti savo gyvenime dirbdami su fiziniu kūnu. Akivaizdu, kad, kai esate fiziniame įsikūnijime, fizinis kūnas yra matomiausias ir akivaizdžiausias jūsų keturių žemesniųjų kūnų aspektas. Jeigu jaučiate skausmą fiziniame kūne, tuomet jums nebus jokios naudos sėdėti ir jaudintis dėl savo identiteto kūno. Turite atrasti, kokia yra skausmo priežastis.

Jeigu priežastis yra į batą įsmigusi vinis, tuomet turite ištraukti šią vinį, užuot galvoję, kad privalote kažką pakeisti savo trijuose aukštesniuose kūnuose. Taip pat turite būti atsargūs ir suvokti, kad, norėdami pasiekti tikrą pusiausvyrą, privalote dirbti su visais keturiais kūnais. Jūs, žinoma, galite paveikti savo emocinį kūną, mentalinį kūną ir identiteto kūną dirbdami su fiziniu kūnu. Tačiau tai, tam tikra prasme, yra visko darymas atbulai, užuot tiesiogiai dirbus su trimis aukštesniaisiais kūnais.

Jeigu dirbsite su fiziniu kūnu, jis turės didžiausią poveikį emociniam kūnui. Jeigu darysite jėgos arba balansavimo pratimus su fiziniu kūnu, didžiausią poveikį tai turės emociniam kūnui. Tai turės mažesnį poveikį mentaliniam kūnui ir, daugumoje atvejų, labai mažą poveikį identiteto kūnui. Štai kodėl geriausius rezultatus gausite apjungdami fizines veiklas ir pratimus su pratimais, kurie yra nukreipti į labiau tiesioginį darbą su trimis aukštesniaisiais kūnais. Kitaip tariant, nesakau, kad kažką darai ne taip, tiesiog egzistuoja tam tikri ribotumai, kuriuos turite suvokti.

Fizinis pratimas gali padėti pagerinti emocinį kūną – iki tam tikro lygmens. Ateina toks momentas, kuomet, jeigu iš tiesų norite įveikti emocinę problemą, privalote dirbti su emociniu kūnu. Tas pats galioja mentaliniam kūnui ir identiteto kūnui. Geriausius rezultatus pasieksite imdamiesi labiau tiesioginio darbo su trimis aukštesniaisiais kūnais, užuot mėginę viską padaryti per fizinį.

Galite naudotis mokymais ir iškviesti šviesą, tačiau taip pat galite naudotis psichologiniais pratimais. Dažnai turite pažvelgti psichologinei problemai tiesiai į akis, užuot galvoję, kad padarysite kokį nors pratimą ir viskas automatiškai išsispręs.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels