Dangus

Kaip daryti gimimo traumos pratimą

Klausimas: Atlikau tris gimimo traumos pratimus naudodamas Motinos Marijos vedamą meditaciją. Viename iš šių pratimų pamačiau prieš mane naudojamą smurtą ir po pratimo išsakiau atitinkamus prašymus. Tačiau tolesnėmis valandomis maždaug dieną laiko jaučiau nerimą. Antrą kartą darydamas pratimą nieko aiškiai nemačiau, tačiau mano kūnas pajautė fizinį smūgį į pilvo sritį. Tai tikrai buvo pasąmoninga fizinė reakcija. Maniau, kad man viskas yra gerai, kol kitą rytą pabudau su dar didesniu nerimu nei prieš tai. Jaučiau pakankamai didelę baimę, kad nusprendžiau išgerti vaistų nuo nerimo. Trečioje sesijoje pamačiau dar vieną smurto viziją, tačiau po to jaučiau mažiau nerimo ir negėriau vaistų. Užsirašiau viską, ką mačiau ir jaučiau per tas sesijas. Išsakiau prašymus ir ištisas savaites mąsčiau apie tai, ką pamačiau. Dabar pastebėjau, kad atidėlioju kitų sesijų darymą. Jaučiu, kad dar nepamačiau visos gimimo traumos ir bijau, kad blogiausia dar prieš akis. Visgi norėčiau sužinoti, ar esu teisingame kelyje. Ar baimė yra šio proceso dalis, o gal aš kažką darau ne taip?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Tu nieko nedarai ne taip, tačiau, žinoma, gali mėginti patobulinti procesą. Visų pirma, jeigu jauti tokius labai stiprius simptomus, rekomenduočiau sukalbėti keletą šaukinių ir invokacijų. Žinau, kad sakai, jog tai darei, ir vis dėlto, toliau tai daryk iki pat kitos sesijos, kad galėtum ištirpdyti dalį energijos. Žmonės, kurie į kelią atėjo ganėtinai neseniai, kurie nekalbėjo tiek daug šaukinių ar nekalbėjo tiek ilgai invokacijų, turėtų būti šiek tiek atsargesni.

Jeigu jaučiate tokius stiprius simptomus, geriau būtų atsitraukti. Nedarykite šio pratimo, geriau kalbėkite daugiau invokacijų energijai transformuoti.

Tu dar nepamatei savo gimimo traumos, nes jeigu būtum pamatęs, turėtum aiškesnį pajautimą, kad tai yra atskiroji savastis, kuri buvo sukurta per šią traumą.

Iš tavo aprašytos patirties galima suprasti, kad prisilietei prie tam tikrų dramatiškų įvykių ir tam tikro skausmo, tačiau dar nepasiekei taško, kuriame būtum pamatęs, kad tai yra atskiroji savastis. Iš dalies taip gali būti dėl to, kad neištirpdei energijų, tačiau taip pat gali būti ir dėl to, kad turėtum atidžiau išstudijuoti instrukcijas ir tuomet susikoncentruoti į atskirąją savastį, kuri buvo sukurta iš tavo gimimo traumos. Nepakanka užmegzti ryšio su situacija; turi iš tiesų pamatyti, kad tai yra atskiroji savastis.

Tokiose situacijose kaip ši rekomenduočiau pirmiausia šiek tiek atsitraukti, kalbėti daugiau invokacijų ir šaukinių, ir tuomet daryti kitas sesijas. Nedarykite jų viena po kitos, leiskite praeiti šiek tiek laiko, ir palaipsniui imsite artėti prie vis aiškesnės vizijos. Tarp sesijų kalbėkite invokacijas ir šaukinius energijai transformuoti. Jūs iš tiesų, kaip taip pat paaiškinai, patirsite vis mažesnį intensyvumą, ir tai taip pat jums leis pamatyti aiškesnę viziją.

Taip pat turite suprasti, kad kartais jums nėra būtina pamatyti gimimo traumą. Svarbiausia yra pamatyti atskirąją savastį ir įsitikinimą, kurį suformulavote, kad galėtumėte tai pakelti, nes būtent tai jus riboja. Turite suprasti, kad turime duoti bendrą įrankį. Žmonių reakcijos į tai, žinoma, bus individualios. Kai kurie žmonės labai aiškiai pamatys savo gimimo traumą. Kitų vizija bus mažiau aiški į tai, kas įvyko, tačiau jūs vis tiek sugebėsite atskleisti savastį, kuri buvo sukurta kaip šios traumos pasekmė.

Visuose dalykuose, kuriuos mes, pakylėtieji mokytojai, darome, visada egzistuoja tam tikra rizika, ir aprašydami knygoje Mano Gyvenimai šį labai stiprų traumuojantį incidentą pagrindinio veikėjo pirmame įsikūnijime, mes, žinoma, galime jums sudaryti įspūdį, kaip taip nutinka visiems ir kad tai bus nepaprastai skausminga. Akivaizdu, kad žmonių patirtys yra individualios, tad turite būti tam atviri. Taip pat turite būti atviri faktui, kad kai kurie žmonės gali gauti labai aiškią vizualią viziją, kai tuo tarpu kiti negaus tokio paties vizualumo ar tokios pačios emocinės reakcijos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels