Klausimas apie mokytojų rekomendacijas grupinėms praktikoms

Klausimas: Prašome pakylėtųjų mokytojų duoti mums rekomendacijas grupinėms praktikoms. Ypač norėtume žinoti, kokias invokacijas, šaukinius ir rožinius būtų geriausiai kalbėti dėl efektyvaus Žemės oktavos išvalymo nuo puolusių būtybių, puolusių angelų ir antikristo sąmonės?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Na, tai priklausys nuo to, kur jūs esate pasaulyje. Ir koks yra jūsų susirinkimo drauge tikslas. Tiesiog turėtumėte studijuoti mokymus, kurie buvo perduoti, studijuoti invokacijas ir pažiūrėti, kaip tai būtų galima pritaikyti jūsų grupei, jūsų šaliai ar kad ir kokiam tikslui pašventėte savo grupę išsakydami prašymus.

Mes perdavėme tiek daug invokacijų, kurios kviečia puolusių būtybių arba tamsos jėgų teismą, kad jų yra tikrai daugiau nei viena. Žinoma, jeigu reikėtų paminėti tik vieną, tuomet yra pirmasis Arkangelo Mykolo rožinis, kuriame prašymai yra išsakomi dėl įvairiausių sąlygų. Tačiau taip pat yra daug ir kitų, kurie yra labiau pritaikyti konkrečioms temoms. Tad tiesiog turite juos ištirti ir nuspręsti, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų situacijai ir jūsų tikslui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels