Dangus

Ko galime prašyti invokacijoje?

Klausimas: Kiekvieno rožinio pradžioje yra vieta, kurioje išsakome asmeninį prašymą. Norėčiau žinoti, kokie limitai yra šio asmeninio prašymo išsakymui. Ir ar galėtumėte pasidalinti savo išmintimi, kaip geriausiai galėtume pasinaudoti šiais asmeniniais prašymais?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Korėjoje 2017 metais.

Mano mylimieji, truputį pajuokausiu: ar kada nors matėte pakylėtojo mokytojo paveikslą, dėvinčio raudoną kepurę su bumbulu? Kitaip tariant, mes nesame Kalėdų Senelis. Nėra taip, kad, kai išsakote asmeninį prašymą, turime galią įžengti į fizinę oktavą ir padaryti viską, ko prašote. Taip pat nėra ir taip, kad visiškai nieko negalime padaryti fizinėje oktavoje. Tačiau tai, ką galime padaryti, yra labai sudėtinga lygtis, priklausanti nuo jūsų asmeninės karmos, situacijos karmos arba tam tikroje situacijoje dalyvaujančių žmonių, ar netgi kolektyvinės jūsų šalies ar visos žmonijos karmos.

Tad matote, kai Jėzus vaikščiojo Žeme prieš 2000 metų jam buvo leista atlikti tam tikrus taip vadinamus stebuklus, nes kolektyvinė sąmonė tais laikais buvo tokia žema, kad, jeigu jis nebūtų atlikęs šių nepaprastų dalykų, nebūtų galėjęs atkreipti tiek daug žmonių dėmesio. Šiandieniniame amžiuje sąmonė yra daug aukštesnė, ir egzistuoja daug didesni suvaržymai, ką mums yra leidžiama daryti fizinėje plotmėje, nes žmonės yra pasirengę žinoti ir priimti mūsų egzistavimą kitokiu būdu, aukštesniu būdu.

O taip pat, kai išsakote asmeninį prašymą, negalime ignoruoti fakto, kad esate dvasios mokinys ir einate dvasiniu keliu. Kaip anksčiau sakiau, kartais jums tiesiog būtina išgyventi tam tikrą patyrimą, kad galėtumėte įgyti tam tikrą įžvalgą. Nes negalite šios įžvalgos gauti tiesiogiai iš mūsų, ir todėl jums reikia patirti tą situaciją. Tad jūsų asmeninis prašymas bus daug efektyvesnis, jeigu, pavyzdžiui, užuot mūsų prašę padėti jums laimėti loteriją, prašysite mūsų suteikti jums įžvalgas apie jūsų pačių psichologiją ir kaip elgtis tam tikroje situacijoje.

Kitaip tariant, mes turime daug daugiau laisvės atlikti pokyčius jūsų trijuose aukštesniuose kūnuose nei fiziniame lygmenyje. Tačiau, kaip žinote, fizinis lygmuo yra atspindys to, kas vyksta jūsų trijuose aukštesniuose kūnuose. Tad, kai pakeisite, kas vyksta jūsų trijuose aukštesniuose kūnuose, jūsų fizinė situacija taip pat galiausiai pasikeis. Todėl yra daug efektyviau mūsų prašyti pagalbos savo emocinei situacijai, savo mentaliniam supratimui ir savo tapatumo jausmui, savo giliausiam pajautimui, kas jums yra įmanoma, ir tuomet mes galėsime daug efektyviau perduoti jums šias įžvalgas, kurios sukurs pokyčius jūsų trijuose aukštesniuose kūnuose, ir tai, žinoma, atves prie grandininės reakcijos, kuri persifiltruos iki fizinio lygmens, ir tuomet, priklausomai nuo to, kokie kiti žmonės dalyvauja toje situacijoje, fizinė situacija taip pat pasikeis.

Tad norėtume labai stipriai paraginti, kad, jeigu egzistuoja kažkokie fiziniai pokyčiai, kuriuos norėtumėte pamatyti įvykstant, turite suprasti, kad tai yra pasekmė to, kas vyksta trijuose aukštesniuose lygmenyse, ir todėl iš pradžių turėtumėte išsakyti prašymus įvykti pokyčiams identiteto lygmenyje, po to mentaliniame lygmenyje, po to emociniame lygmenyje, ir tik po to fiziniame lygmenyje. Na ir čia, žinoma, gali būti išimčių, nes kartais gali būti situacijų, kuriose pasijaučiate taip prislėgti emocijų, kad pirmiausia galite išsakyti prašymus, kad šios emocijos būtų nuramintos ir transformuotos, ir kai jau pajusite didesnę ramybę, galėsite išsakyti prašymus dėl savo aukštesnių kūnų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels