Kokiu garsumu kalbėti šaukinius

Klausimas: Kaip garsiai turėtume kalbėti šaukinius ir invokacijas? Ar užtenka tik tokio garsumo, kad galėtume patys save girdėti, o gal turėtume kalbėti garsiau?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Tai šiek tiek priklauso nuo jūsų praktinės situacijos. Jeigu turite situaciją, kurioje negalite rasti privačios erdvės ir kiti žmonės gali jus girdėti, ir jeigu jums tai kelia problemų, tuomet galite kalbėti tokiu garsumu, kad tik patys girdėtumėte, o kiti žmonės negalėtų girdėti. Ir tai daryti iš tiesų yra geriau negu iš viso jų nekalbėti.

Tačiau idealiausia situacija būtų jums turėti savo privačią erdvę, kurioje netrukdytumėte kitiems žmonėms, o kiti žmonės netrukdytų jums. Ir tuomet galite kalbėti juos tokiu garsumu, kaip jums patogu, pernelyg neįtempdami savo balso. Žinoma, kai pasiuntinys veda šaukinius grupėje ar netgi internetu, jis projektuoja savo balsą didesniu garsu, kad kiti žmonės galėtų jį girdėti. Tačiau jums nėra būtina tai daryti, kai esate vieni.

Tačiau, kai jau būsite įgiję šiek tiek daugiau patirties su šaukiniais ir invokacijomis, suvoksite, kad yra tam tikras garsumas, kuris yra patogus jūsų balsui, tačiau suteikia didesnę galią šaukiniams ir invokacijoms. Kitaip tariant, turėtumėte siekti tam tikro tekėjimo, kuomet greitį ir garsumą valdytų Dvasia. Ir Šventoji Dvasia tiesiog tekėtų per jus, nustatydama greitį ir garsumą, ir tai jums duos maksimalų poveikį. Tai nėra kažkas, ką galite nuspręsti savo išoriniu protu, jūs tiesiog leidžiate tekėti. Kai įgysite didesnę patirtį, beveik akimirksniu, vos pradėję kalbėti, galėsite pasinerti į šią tėkmę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels